Важливість сонцезахисний крем

Наша шкіра складається з 3 шарів – епідермісу, дерми і підшкірної клітковини.
• Зовнішній шар шар епідермісу, він діє як бар’єр для зовнішнього середовища.
• Другий шар шкіри дерми, яке містить структурні елементи шкіри, сполучної тканини.
• нижній шар шкіри підшкірної тканини, яка містить жир клітин. Ці жирові клітини забезпечують ізоляцію до тіла і шкіра виглядає повним.

Як люди старіють клітини епідермісу стають тонше. Чим тонше клітинами шкіра виглядає помітно тонше. Клітини знизити ефективність бар’єрної функції дозволяє волога буде випущений замість того, щоб зберігати в шкірі. Це призводить до сухості і нам потрібно додати зволожуючі для нашої шкіри.

З віком шкірний шар в значній мірі залежить. Шкірний шар стає тонким і менше колагену проводиться. З менше колагену виробляється нашої шкіри, як правило зморшок і провисання.

УФ-випромінювання впливає на зовнішній шар шкіри, епідерміс, і є основним агентом, відповідальним за сонячні опіки. UVB випромінювання більш інтенсивно між годинами 10:00 ранку і 2:00 вечора.

Найбільш важливим продукт догляду за шкірою для попередження зморшок є сонцезахисний крем.

Хороший сонцезахисний крем повинні мати SPF принаймні 15. Сонцезахисний крем слід застосовувати принаймні, за півгодини до виходу на сонце. Людина повинна повторно сонцезахисний крем кожні дві години після того, як на сонці. Завжди сонцезахисний крем повторно після купання, рушник і від надмірного потовиділення.