як лікування акне медицини працюють

Як ваш загар просто видалити акне є ще одним популярним міфам, ніж були навколо протягом століть. Тан служить для покриття почервоніння, але насправді це не буде насправді зцілити або запобігти його. Солярії та отримати засмагу в цілому мають свої власні набори ризику, таких як ушкодження шкіри, і це краще, щоб уникнути цього ризику в цілому.

Гормон коливання якої кожен дорослий повинен пройти через одне з найперше, що припустив, що причиною acne.The зміни в хімії тіла можуть викликати пори в шкірі, щоб згорнути на себе, таким чином, засмічення масла від втечі шкіри . Проблеми акне викликано гормонів також може бути досвід дорослих, де перевиробництво андрогенів викличе волосся пори буде забиватися.

Коли підлітки стають дорослі, вони часто думали, що їх прищі зменшилися. Це не завжди так. Ускладнення можуть виникнути від акне умови і є багато видів лікування доступні для вас на вибір з метою зниження акне.

Кулястим графітом або кістозний акне може бути болючим і не кажучи вже потворним, щоб мати. Біль викликана простий факт під шкірою, гній заповнені порожнини присутній, і це запалення. Коли пори блокується, бактерії почне інфікувати шкіру під поверхнею робить імунної системи реагувати з утворенням гною. Першим кроком цього процесу є розвиток вузлик і на більш пізньому етапі проблеми переростуть в акне кісти. До вашого відома, обидва типи акне є потенціал, щоб залишити шрам.

Прищі утворень мають ті ж основні механізму, а від типу акне ви будете в значній мірі викликано вашої фізіології складових вашого тіла. Волосяний фолікул є найбільш часто пов’язані бути причини акне вирватися, як це часто забиті і в результаті щільної речовини, званого комедонов. Комедонов буде ефективно збільшити його розмір, коли більше нафти нарощувати відбувається яка в результаті чого шкіра в околицях за напруженням і дратувати. Є кілька типів прищів, кожен з яких вимагає різних способів лікування вугрів. Стаття призначена присутня загальна інформація стосується як лікування акне і прищів шляху формування відбулося.