як вибір неправильної прання прищ може зіпсувати вашу шкіру

“Що сталося з моєю шкірою обличчя?” вона запитала мене … мій пацієнт здавався страшно.

У неї було важливе призначення в своєму житті в 7 днів, і її обличчя було схоже обличчя були зимуючих на ньому протягом зими!

“Що акне мити Ви користуєтеся?” Я запитав …

“Я просто вибрав 1 випадково з полиці, почали використовувати продукт і наступне, що я знаю, моє обличчя червоне виду і наповнений погано акне” вона згадала …..

Слава Богу, я зміг отримати мій пацієнт повернувся на правильному шляху, і обличчя у неї було 90% чистого до цього дійсно важливе призначення її.

Перший крок у виборі правильного миття акне для діагностики вашого типу шкіри. Існують різні фактори, які контролюють нашу шкіру, як генетичний фон, віку, а також навколишнього середовища.

Ваша шкіра може бути жирної або сухої, нормальної або зневоднені або суміш цих факторів.

Ви ні в якому разі потрібні ваші пори шкіри і бути бідним в гідратації або масло. Це викличе функцію пори і шкіра бути знижена, що може призвести до подразнення і додаткові проблеми прищі. Відмінний баланс гідратації плюс додавання нафтопродуктів ідеально підходить для пори і здоров’я шкіри.

Коли ви створили свій тип шкіри, то це час, щоб визначити, який тип прищів ви зіткнулися. Чи є у вас хворобливі червоні шишки, які залишаються під пори і шкіра? У вас є вугри і білі головки, які з’являються, приходять і йдуть? У вас є поєднання цих прищі проблеми?

Ви повинні вибрати прищів мити, що може очистити вашу шкіру без зачищення або по сушці шкіру її корисних масел.

Якщо у випадку, у вас є гідратованих жирна шкіра, прищі застосовувати миття, який вміщує більш високі концентрації активних речовин, як масло чайного дерева і саліцилової кислоти. Це компоненти, які очищають пори і шкіру, допомагає видалити небажані нарощувати, і допомогти в лікуванні прищів пошкодження на шкірі.

У разі, якщо у вас жирна зневоднена пори і шкіри, використовуйте акне змийте злегка набагато менше концентрація олії чайного дерева і саліцилової кислоти. Знову ж ці активні елементи очистить пори і шкіру, видалити небажані нарощувати, і зцілити акне, однак найголовніше, не буде більш сухий пори і шкіра в низьких концентраціях. Застосування зволожуючого Lite також буде корисно для цього типу шкіри.

У разі, якщо у вас суха шкіра і пори, більшість прищів миючі засоби можуть бути занадто сильним, тому баланс є життєво важливим. Я пропоную вам застосувати ніжне мило ручної роботи без миючий засіб або акне мити, яка очистить пори і шкіру, залишаючи її оновленою і зволоженою. Акне препарати можуть бути застосовані під легкий зволожуючий крем. Таке поєднання дуже ефективно до прищі і допоможе збалансувати питання між сухої шкіри, а також активне прищі.

Дуже важливо пам’ятати, коли додатково чищенні шкіри, більше не в усі часи краще. Ніколи не мийте лицьової області з миючим засобом більше двох разів на день, і весь час вибрати прищів мити, який підходить від вашого типу шкіри.

Якщо ви не впевнені, що ваш тип шкіри, це попросити фахівця по догляду за шкірою. Ви можете знайти ресурси, так що не хвилюйтеся запитати