підтягнути шкіру обличчя правильні продукти по догляду за шкірою

Щоб ущільнити шкіру обличчя необхідно використовувати продукти догляду за шкірою з правильними інгредієнтами. Багато людей ставляться до ідеї, що якщо вони використовують колаген крем місцево, що це все, що повинно бути зроблено. Пізніше по дорозі, коли вони не бачать, бажаного результату вони дивуються, чому.

Колагеном крем є однією з тих компаній хитрі речі по догляду за шкірою, намагаючись змусити нас думати буде працювати, щоб ущільнити шкіру обличчя. Але насправді тільки тому, що продукт містить колаген не означає, що дозволить позбавитися від зморшок або лінії лінію.

Ви, напевно, чули, що з цієї причини ми отримуємо зморшок і обвислій шкіри відбувається тому, що наші запаси колагену скорочуються, оскільки ми старіємо. Тому було б природно думати, що застосування більше колагену позбавиться від таких проблем шкіри.

Колаген і еластин є основним білком для сполучної тканини в організмі. Так як кількість колагену і еластину наше тіло виробляє зменшується ми насправді починаємо бачити зморшок, зморшок і обвислій шкіри.

Але просто замінити колагену місцево не допоможе. Молекули колагену занадто великі, щоб проникати в шкіру. Він просто сидить на вершині, яка в основному марна для надання допомоги, щоб ущільнити шкіру обличчя.

Ви можете йти по шляху ін’єкції колагену. Ця процедура є дорогою, і може бути небезпечним. Там були повідомлення, де інфекція призвела в викликає більше проблем, ніж просто кілька зморшок.

Кращий спосіб боротьби з обвислими шкірою проблеми полягає у використанні продукт, який буде стимулювати природне виробництво організмом колагену.

Активний Манука Мед є одним з таких речовин. Це диво інгредієнт також має антибактеріальні, протигрибкові та антивірусні здатності боротися більше зморшок, так що ви отримаєте багато віддачу від витрачених коштів, коли ви знайдете це в продукт по догляду за шкірою.

Цей мед також містить антиоксиданти, так що поряд з виробляти більше колагену Він також бореться з вільними радикалами, які викликають пошкодження шкіри.

CynergyTK ™ є інша речовина, яке живитиме виробництво колагену і еластину, щоб позбутися від обвислій шкіри. Цей продукт також працює як зволожувач, який проникає глибоко в шкіру поживними клітинами протягом тривалих результатів, а не просто дати тимчасове полегшення сухої шкіри.

Вакаме, який отримують з морських водоростей, ще один великий компонент продукт по догляду за шкірою. Було доведено, збільшити еластичність шкіри, щоб ущільнити шкіру обличчя при місцевому застосуванні.

Щоб дізнатися більше про те, як ці інгредієнти підтягують шкіру, перевірити мій природний догляд за шкірою веб-сайті, зазначеному нижче в розділі Біо.