отримати належний догляд за нігтями за допомогою цього Поради та рекомендації

Догляд за нігтями включає в себе багато зусиль, щоб підтримувати благообразний нігтів. Необхідно зберегти нігті добре зволоженою і зволоженою. Звичне використання нафти кутикули і зміцнення нігтів креми можуть допомогти у стимулюванні зростання нігтя. Побутової техніки та розчинники часто може пошкодити нігті. Це завжди доцільно носити рукавички, виконуючи щоденні обов’язки по будинку і під час роботи в саду. Занадто велика кількість вологи може призвести сухі нігті і зазубрин.

Кожна людина має різні типи нігтів так що ви повинні піклуватися про ваших нігтів відповідно до вимог. Якщо ви не дбаєте про ваших нігтях або нехтують незначними незручностями, то вона може вибухнути, щоб бути серйозним випадком грибів або бактеріальної інфекції з набряком, гною і болі є нормальною симптомів. Будь-які незначні інфекції повинні бути вилікувані і показаний до дерматолога для лікування. Догляд за нігтями має важливе значення для бути здоровим теж. Брудні, брудні нігті нарощувати є основною причиною для занепокоєння, оскільки вони викликають мікроби всередині тіла при контакті з вашим ротом. Діти спеціально ловите підлогу інфекції в цій манері.

Це дуже важливо, щоб видалити старий лак для нігтів, щонайменше раз на тиждень. Існують 2 основних типи нігтів видалення польської на вибір. Ацетон видалення зняти польське дуже швидко, але сухий кутикули. Номери для видалення ацетону зайняти більше часу для видалення нігтів, але сухий нігтями і кутикулою. Якщо у людей є штучні нігті, рекомендується використовувати тільки не ацетоном для видалення. Це також дуже важливо, щоб подати нігті тільки в одному напрямку.

Не піддавайте руки і нігті в дуже гарячій воді, агресивні хімікати, і сильні побутові миючі засоби. Носіть рукавички.

У використати кутикулу крем щодня або масаж дотик оливкову олію в кутикулу.

Не подають або темно нігті надмірно. Це може думати і послабити нігті.

Чи застосовувати крем для рук регулярно, щоб тримати руки зволоженою і допомогою цвяхів, які тріщини або чіпа. Якщо нігті м’які і, як правило, щоб терзати, не ставити лосьйон на нігті самі.
Тільки будьте уважні до алергічних реакцій з формальдегіду в лаку для нігтів або акрилові нігті в скульптурних, поради та нігтів клеїв. Реакція може проявлятися як висип або свербіж на місцях зворушений нігтів, як вії, щоки або шиї, – а не на менш чутливою шкірою рук.

Введення в невеликі зусилля навіть протягом двох тижнів достатньо, щоб мати добре доглянуті нігті. Замочіть ваші руки в теплій воді протягом 15 до 20 хвилин і додати деякі трав’яні лосьйон до води. Прийняти його і відшаровується руки з органічними скраб в той час як нігті можна легко різати. Після висушування рук і нігтів, щоб помістити файл у ніжно форму вашого нігтя в ніжних, круглі інсультів. Для менш поломки і тріщини, файл з середини по краях, щоб краще бачити.

Не слід накладати товстий шар лаку для нігтів, але застосовуються 2 або 3 шари його. Зачекайте, поки кожен шар висохне перед нанесенням наступного. Найкраще уникати вживання алкоголю на основі лосьйонів і кремів, оскільки вони, як правило, послабити і зневоднює нігті.