макіяж додатків, як досягти гламурний вигляд ввечері з косметикою

Хочете виглядати червоній килимовій доріжці Glamazon? Ви хочете, щоб ваш макіяж буде казковим і мають витривалість до останнього вас через весь вечір? Потім, виконайте такі дії для заяви косметики, звертаючи особливу увагу на методи, описані, для досягнення гламурний вигляд ввечері. Це повний режим для доказу разюче казкові на наступному вечір вечір!

Mattify, Mattify, Mattify! Як і все, що не має займати, міцний фундамент необхідно. На очищену шкіру обличчя, починають з достатньою кількістю (розміром приблизно чверть), і навіть покриття грунтовкою mattifyier або макіяж. Просто нанесіть будь-який з цих продуктів, як якби зволожуючий крем і дайте повністю висохнути (близько 3 хвилин), перш ніж рухатися далі. Грунтовка Мені подобається вода Вінсент Лонго грунтовки полотна, він тримає макіяжу з оперенням або складок через її водно-гелевою основі. Для mattifyier, Anti-матуючий гель Peter Thomas Roth забезпечує відмінні результати і допомагає носити макіяж плавно протягом декількох годин.

* Порада: Якщо ви використовуєте mattifyier або праймера, відмовитися від особи зволожуючий крем, щоб зменшити ваші шанси на нерівномірне висвітлення макіяж пізніше.

Використання фонду з Buildable охоплення. Для ефективної вечірньої одязі, використовуйте основу з працездатна охоплення. Цей метод корисний, коли коректор не використовується в процесі подачі заяви і деякі ділянки обличчя повинні бути покриті трохи більше, ніж інші. Для більш повного охоплення, використовуйте чисту листкового порошок макіяжу або губкою клина і роботи Фонду в обличчя рухами назовні. Для більш легких покриття, використовують вільну щітка порошок таким же чином. Для досягнення найкращих результатів використовуйте як охоплення методів і промокніть надлишки. Мій вибір для такого фундаменту нссхі Loose Powder, він добре працює з цим процесом застосування косметики.

Сумно відомий “Smokey Eye”. Дійсно, самі ідентифікованих риса ввечері погляд Smokey очі. Якщо ви хочете досягти цього погляду швидко, але з чудовими результатами, використовуйте м’який олівець Коль. Завдяки своїм м’яким і податливим природи, легко нарощувати інтенсивність до бажаного ефекту. З олівець, лінія вій, верхні і нижні, і всередину очі з чорними Коля, Далі потрібно акуратно розмазати пальцем, щоб змішатися. Якщо ви новачок до складу програми, використовувати меншу кількість спочатку і побудувати охоплення, поки ви не будете задоволені. Пам’ятайте, що легше поставити на більш, ніж олівець для очей, щоб зняти надлишок.

Тепер, продовжуючи в гонитві за ідеальною Smokey очі, це час для вирішення століття. Для цього, відмовитися від тіней і просуватися вперед ще раз з м’якими олівцями Коль в різні кольори. У жінок з темними очима, використання темно-зелений Коль олівець у напрямку до основи кришки і олівець темно-Коль в напрямку лінії брів і тонко суміші з губки аплікатора. Якщо у вас світлі очі, використовуйте тіні фіолетового Smokey на базі повік і олівець темно-Коль до лінії брови, змішуючи ще раз, з тим же ефектом. Продукт, який добре працює з цими методами є CHANEL Le Crayon Yeux точність очей Definer. Вона поставляється в семи різних відтінків, які добре поєднуються з різними особи і кольору очей.

Закінчити з матовою губ. Останнє, але не менш важливо, матові губи в тіні близько до вашого природного кольору губ. Якщо ви хочете максимальну витривалість, нанесіть один шар помади, промокніть масло-лист промокальним, потім нанесіть другий шар помади. Це дасть вам більше пігменту з найменшою кількістю олії і воску на ваших губах. Я обожнюю Chanel Rouge Allure Світловий Колір губ атласна для гламурної, довговічний губу.

Таким чином, ви тепер готові бути гламурним для вашого вечора. Виконайте наступні дії і методи, і з невеликою практикою, ви повинні будете подивитися, що це червоний килим готовий і триває протягом декількох годин без вицвітання, оперення, або складок. Успіху і я знаю, ви досягнете цього гламурний вигляд ввечері в найкоротші терміни.