безболісне ноги ключ до активного способу життя для літніх американців

Коли мова йде про запобігання болю в ногах, кілька кроків у правильному напрямку може мати велике значення у вашому житті і здоров’я.

За даними Американської медичної асоціації Podiatric, більше 50 відсотків американців страждають від болю в ногах. Деякі дослідження показують, що серед літніх американців, біль у ногах ще більш поширене, зачіпаючи майже дев’ять з 10.

Біль у ногах може призвести до цілого ряду проблем, таких як коліна і болі в попереку, зниження якості життя і скорочення повсякденній діяльності. Для літніх людей, наслідки можуть бути ще більш значними.

Це може бути першою ознакою таких серйозних захворювань, як артрит, діабет і нерва або порушень кровообігу і повинні бути миттєво оцінені лікарем.

Крім того, дослідження, опубліковане в журналі Американського геріатричного суспільства показав, що скелетно-м’язового болю є істотним чинником ризику падінь у літніх жінок з обмеженими можливостями. Згідно з недавнім опитуванням, проведеним Американської медичної асоціації Podiatric, 19 відсотків американців кажуть, що біль в ногах зберіг їх від повсякденної діяльності, такі, як ходити на роботу або в спортзал. Число злітає до 29 відсотків людей у ​​віці від 51 до 60 років.

Доктор Лорі Weisenfeld, клінічний радник американського працює і Фітнес-Асоціації та ортопеда пов’язані з Медичному центрі Гори Синай, пропонує наступні поради, щоб тримати ноги у відмінній формі:

• Переконайтеся, що ваш розмір взуття, що правильно. З віком ноги вирівнюватися. Людей старше 40 років може отримати половину розміру взуття кожні 10 років.

• Не ігноруйте біль у ногах. Хронічний біль в ногах повинні бути оцінені лікарем. Поширених штамів стопи і гомілковостопного суглоба, що може вберегти вас від активного способу життя також повинна бути вирішена. Ви можете використовувати актуальні анальгетик, такий як синовіальної мембрани з ProFoot Продукти Footcare. Тільки актуальні знеболююче спеціально розроблений для поглинання в шкірі виявили на ногах і кісточках, він містить капсаїцин для тимчасового полегшення незначні м’язові і суглобові болі і болі і підвищеної циркуляції і глюкозамін, природний склад, який освіжає хрящів і змащує суглоби.

• Використовуйте устілки і вкладиші. Старіння ноги мають менше оббивка, особливо на подушечках ніг, зменшуючи їх здатність поглинати вплив. Розглянемо, що устілки можна ліпити до контурів ваших ніг, такі як ProFoot в “2 унції. Диво”.

• Переконайтеся, що шкіра на ногах залишається зволоженою. Здатність організму виробляти масла знижується з віком. Суха шкіра може привести до хворобливих тріщини і щілини. Зволожуючий крем спеціально розроблений для ніг перевершує Зволожуючий ProFoot п’яти порятунку крем для ніг.

• Зберігайте кровообігу. Поставте ноги, коли сидите або лежите. Побалуйте себе теплим (ніколи не гарячий) ніг.