безболісна наповнювача зморшок – це може бути правдою

Ми всі знаємо, що, як ми старіємо, наші зміни шкіри. Цей процес залежить від багатьох факторів, це може бути внутрішніх факторів (генетика, вік), зовнішніх чинників (сонячних впливу, стрес, куріння, алкоголь), а також їх комбінації. Розвиток зморшок і складок особи етапі велика дилема для багатьох з нас.

У боротьбі зі зморшками кращі результати можуть бути досягнуті шляхом об’єднання профілактичне лікування зморшок за допомогою коригувальних лікування зморшок. Хоча Ботокс ® і Диспорт ™ (або лікування подібне) є досить ефективними редуктори зморшок, коли справа доходить до зморшок, які були розроблені у зв’язку з повторюваними рухами особи м’яз, проте ці методи лікування не підходять для використання в якості наповнювача зморшок ні на вже існуючих особи лінії, ні на зморшки, викликані надмірною дією сонця.

Але не хвилюйтеся! З перевагами шкірні ін’єкції наповнювача, Ви можете стерти ознаки старіння. Наповнювач ін’єкції можуть допомогти заповнити існуючий складки особи, відновлення втрачених обсягів та поліпшення структури шкіри. Будь ваша потреба, щоб омолодити шкіру, згладжує зморшки або поліпшити контури особи або губ – є шкірний наповнювач, щоб зробити саме це.

Заповнення зморшок є ідеальним рішенням для людей, які віддають перевагу менш інвазивної, нехірургіческіх процедур. Досягнення в галузі лікування шкірних наповнювачів зрівняли анфас омолодження можливо – без хірургічного втручання. Високоефективної нехірургіческіх підтяжки обличчя зазвичай складається з Dysport ™ або Botox ® Косметичні ін’єкції і комбінації особи наповнювачів лінії.

До недавнього часу, коли люди говорили про ін’єкцій наповнювачів, вони не мали на увазі певний тип на основі колагену шкірний наповнювач. Цей тип колагену являє собою рідкий білок, витягнутий з коров’ячої. Через природу цього наповнювач, деякі люди мають алергічну реакцію на нього, тому тест алергії зазвичай виконується перш ніж він може бути використаний на пацієнта.

Навпаки, деякі з кращих наповнювачів зморшок не є похідними від колагену, а скоріше, від речовин, природно, що відбуваються в нашому організмі, такі як гіалуронова кислота і гідроксиапатиту кальцію (натуральна речовина, яка існує в людських кісток і зубів). Оскільки обидва ці речовини зустрічаються в природі в організмі людини, ці наповнювачі не вимагають тестування алергії до обробки.

Radiesse є одним з найбільш довгострокових наповнювача зморшок, його наслідки можуть тривати протягом 12-18 місяців. Radiesse наповнювача затверджений FDA, не тільки для косметичних цілей, але і для медичних цілей, а також. Його мікросфери складаються з гідроксиапатиту кальцію і їх суспендується в гелі носії. Гель носія поступово вирішує і замінюється природним власного тіла м’яких тканин. Тому він залишиться м’яким і гнучким і буде приймати від характеристик навколишніх тканин. Це робить Radiesse наповнювача відмінним вибором для безопераційної підтяжки обличчя і контурів особи.

Типові Radiesse ін’єкцій може бути використаний у багатьох відношеннях: згладжування і контурної лінії посмішки або носогубних складок, шрамів від вугрової висипки, лицьові дефекти або спадів, хмуритися лінії і зморшки на лобі. В якості наповнювача лінії обличчя, Radiesse ін’єкцій також може допомогти, додавши або відновлення об’єму в і навколо щік, або виправлення асиметричної функції. Тим не менш, при введенні в губи ця речовина може утворювати вузлики, або невеликі грудочки, у деяких пацієнтів.

Для ін’єкції в губи, Restylane ® Filler буде відмінним вибором. Restylane виготовлений з нетваринного на основі гіалуронової кислоти, і він був розроблений в якості першого колаген-замісної терапії. Це доведено, щоб дати тривалий – до 6 місяців – корекція помірних до важких зморшок на обличчі. Restylane ін’єкцій також можуть бути використані для збільшення губ і / або підвищення.

Perlane ® шкірний наповнювач була розроблена творцями Restylane ® для лікування глибоких мімічних зморшок і складок, таких як зморшки на лобі і носогубні складки. Він відмінно підходить для нехірургіческіх овалу обличчя. Perlane ® також наповнювач зморшок гіалуронової кислоти, які були використані в усьому світі. Це також є популярним шкірний наповнювач для корекції мімічних депресій і рубці, і часто використовується для ін’єкції в губи.

Prevelle ® Шовк інший шкірний наповнювач, який працює за рахунок збільшення кількості гіалуронової кислоти, природним чином міститься в шкірі, тим самим зменшуючи появу лицьових ліній, зморшок і складок. Ось що робить Prevelle Шовк і відмінні особи наповнювач лінії.

Juvederm наповнювач також складається з гіалуронової кислоти. Це ін’єкційний наповнювач зморшок Гель був розроблений творцями Ботокс косметичні. Juvederm є Ofter використовуються в ін’єкції в губи, а гелевою основі забезпечує дуже гладкий, природний вигляд. Дослідження показують чудові результати Juvederm ™ в порівнянні з на основі колагену шкірний наповнювач. Крім того, Juvederm ™ наповнювачем є першим FDA затверджених гіалуронової кислоти шкірний наповнювач, яка довела свою ефективність і безпеку для людей кольору.

Так як ці ін’єкції наповнювача, як правило, не становлять загрози у формі алергічних реакцій, побічних ефектів, в основному пов’язаних ін’єкції. Деякі з цих ін’єкцій пов’язані побічні ефекти набряк, свербіж і болючість, але найбільш поширеною проблемою є біль і дискомфорт, що обумовлено проникненням голки і раптом розширення тканини.

Це те, що надихнули деяких шкірних наповнювачів виробників, щоб надати пацієнтам більш комфортного лікування. Таким чином, ідея безболісної наповнювача зморшок народився. Якщо ви хочете більш молодий вид, але вас турбує можливий дискомфорт, тепер ви можете отримати ті ж результати без болю. Ці нові наповнювачі мають додаткову перевагу місцевий анестетик, щоб зменшити біль у місці ін’єкції під час процедури. Завдяки поєднанню лідокаїну з цими високоефективними наповнювачі, саме рішення допомагає зменшити дискомфорт під час і після лікування. І, що знижує час простою до мінімуму, ви зможете вийти з офісу лікаря хвилину ваша процедура буде зроблено, з гладкою шкірою і м’який, природний результат.

Деякі з найбільших брендів, які в даний час пропонують цю нову лінію заповнення зморшок є Рестилайн, Perlane, Juvederm, Prevelle і Artefill.