Як уникнути небезпеки парабенів

Якщо ви зробили деякі дослідження, у догляді за шкірою, ви б вже знати про небезпеку парабенів. Це небезпечна хімічна насправді дуже поширений інгредієнт, використовуваний в якості консерванту в кремах для шкіри. Давайте з’ясуємо, що саме проблеми з цією хімічною речовиною, і як ми можемо уникнути її зовсім.

Парабени в багатьох формах в продуктах по догляду за шкірою. Метилпарабен і етілпарабен є одними з найбільш поширених форм. Вони також дуже жорстких та небезпечних хімічних речовин, які засвідчили, може навіть викликати рак у деяких випадках. Причина цього в тому, що ці хімічні речовини мають активність, аналогічну активності естрогену, і більш ніж експозиція може мати непередбачений вплив на тканину в нашому організмі. Вони також можуть викликати проблеми в чоловічої репродуктивної системи.

Використання натуральних продуктів є єдиним способом, щоб повністю уникнути небезпеки парабенів. Мало того, що натуральні продукти допоможе уникнути побічних ефектів, вони також набагато більш ефективним, ніж хіміко-Ладена продуктів. Давайте подивимося тепер які натуральні продукти ми хочемо використовувати.

Найголовніше, що вам треба поглянути на при виборі продукту, є інгредієнтів, які використовуються в ньому. Є деякі дуже ефективні природні речовини, які роблять ці креми дуже ефективно.

Ви повинні дивитися на інгредієнти, такі як вакаме. Цей морської водорості протягом століть був секрет красивої шкіри японських жінок є. Вона живить шкіру вітаміном групи В і мінералів, таких як кальцій, калій і залізо. Це також тримає шкіру пружною і гладенькою, запобігаючи розпад з hyraluronic кислоти в ньому. Нарешті, він запобігає вікові плями по захисту шкіри від дії ультрафіолетових променів.

Вітамін Е є потужним антиоксидантом, який захищає шкіру від пошкоджень, викликаних вільними радикалами. Це є значним фактором у шкірі зморшки, які можна легко уникнути.

Cynergy TK допомагає зберегти молодість шкіри і зморшки безкоштовно за рахунок підвищення можливостей нашого організму виробництва колагену і еластину. Він також діє як ефективний зволожуючий агент.

Завод масла макадамії і авокадо зволожують шкіру без використання будь-яких хімічних речовин.

Використання продуктів з цими дивовижними інгредієнти можуть допомогти уникнути небезпеки парабенів повністю. Так що там зараз і з’ясувати, хороший крем, який може дати вам гарні, сяюча шкіра – природно.