Як правильно вибрати зубну щітку для вас

Є майже так само багато різних видів зубної щітки доступні як є зубних паст. Головне, що потрібно пам’ятати при виборі з кілька дивовижне безліч, щоб отримати м’яке. Нитки кисть повинна бути закруглені на кінцях. Якщо вони вказали, вони можуть пошкодити ясна. Це вони плоскі, вони не будуть видалити велику дошку з щілин в зубах.

Деякі зубні щітки мають нитки, які все тій же висоті, в інших їх на різній висоті. Деякі з них об’єднані в той час як інші моделі утворюють навіть сітки в цілому. Якщо ваші зуби відчувати себе чистим з тим, кого обрали, немає необхідності міняти її. Що б ви переконаєтеся, що ви замінити щітку, коли щетина виглядати кудлатою, не вигнута і нерівномірним. Кожні три місяці те, що експерти рекомендують.

Ручки багато зубні щітки мають ергономічний дизайн, щоб допомогти нам досягти прямо в задню зберігаючи правильне положення кисті. Деякі ручки мають нековзну поверхню, що добре для дітей і літніх людей, які можуть їсти артрит. Люди з невеликим гирлах, ймовірно, слід вибрати зубну щітку з меншим голову. Чистити зуби ніколи не повинні відчувати себе некомфортно.