Ліпосакція – і що не можна робити, щоб тримати вас безпечним

Коли пацієнти залишити хірургію засіб, щоб їхати додому, вони, як правило, люблячим випити протягом 12 годин або на ніч. Ось чому дуже важливо, щоб хтось, хто може допомогти вам з отриманням навколо і приймати свої ліки принаймні в перші 24 години.

Переконайтеся, що у вас є всі ваші ліки, холодні напої, і рушники у вашому ліжку. Більшість людей нудоту протягом перших 24-48 годин. Для зменшення цього, ми пропонуємо вам взяти ваші нудоти таблетки одну годину, перш ніж приймати знеболюючі таблетки або антибіотики. Хоча це добре, пити багато рідини, утримайтеся від пити просту воду або кислі фруктові соки, тому що вони зроблять вас більш тошно.

Не лякайтеся, коли кров’янисті припухлі рідина сочиться з ваших сайтів розріз. Це нормальний результат ліпосакції і зазвичай зупиняється протягом половини дня. Хірург залишає ці крихітні розрізи виставляється так, що рідина виливається, тим самим мінімізуючи синців. Ви повинні покрити свої ліжка, щоб уникнути фарбування з цієї рідини.

Там будуть якісь набряки і деякі мінімальні синці який розсіює 7:55 тижнів після операції. Незважаючи на це набряк, ви будете менше, ніж початковий розмір. Однак, ви повинні чекати, щоб купити новий одяг, поки ваш розмір не стабілізується.

Після операції ліпосакції, ви опиняєтеся на підтримку одягу, яка охоплює всі області ліпосакції. Не знімайте цей, поки ваш лікар не порекомендує вам зробити це. Ми звичайно маємо пацієнта знімають одяг і прийняти душ через 2 дні. Перший раз, коли ви видалите вашого одягу ви будете почувати себе слабким, що є нормальним. Хтось з вами в той час. Після першого душу необхідно застосувати вазелін або важкої лосьйон всій області ліпосакції, щоб підняти свербіж, що обумовлено шкіри сушка наслідки ліпосакції. Це гарний час для вас, щоб почати масаж ліпосакції районів. Ви повинні масажувати ці області глибоко приблизно три рази на день протягом шести тижнів. Іноді пацієнти, чия шкіра не була пружною і еластичною буде відчувати брижі або складок шкіри. Вони можуть бути усунені або мінімізовані шляхом масажу і на початку вправи.

Всі області ліпосакції залишитися оніміли від чотирьох до восьми тижнів. Масаж допоможе знизити чутливість вашої шкіри, щоб уникнути підвищеної чутливості або подразнення шкіри. Найбільш важливим способом, що людина може грати роль у відмінний результат є дійшлість про проведення масажу.

Більшість пацієнтів мають ¼ дюйма розрізів, яка зцілить і стають здебільшого непомітно. Пацієнти також почуватиметься, як синяк або м’язові судоми, як біль, особливо в областях, де жир був видалений, і які будуть вирішуватися за допомогою рецепт від вашого хірурга. Антибіотики призначають для зниження ризику інфекції.

Пацієнти можуть прискорити їх відновлення шляхом переміщення стільки, скільки вони можуть, щоб збільшити їх обігу. Багато знайдуть це важко, але має змусити себе взяти хоча б невеликі кроки. Ходьба дозволить зменшити ризик утворення тромбів. Це корисно, щоб підняти тих областях, де у вас була ліпосакція, помістивши під подушками цих областях. Підтримка одяг потрібно носити 24 години на день протягом трьох тижнів, а потім в денний час протягом наступних трьох тижнів. Це допоможе зменшити набряк і допомогти зменшити шкіри.

наскільки болісно ліпосакції?

Тому що тільки ліпосакції включає жиру під шкірою, а не вступ в черевній порожнині або різання або жорсткість м’язів, більшість людей описують його як відчуваючи себе погано синяк. Інші кажуть, що ви можете відчувати, що ви робите після важкого тренування. Для більшості пацієнтів, ліпосакція є менш болючим, ніж кесарів розтин, грижі, хірургії грудей, черевної порожнини або гістеректомії.

Коли я можу відновити роботу і вправи?

Більшість пацієнтів можуть повернутися до нормальної діяльності 6:57 днів після ліпосакції. Ви навіть можете відновлення тренування в ці ж терміни. Однак, ви повинні відновити роботу тільки як зручно для вас. Ймовірно, ви будете обмежені щодо підйому, заманювати, тому що ваші м’язи будуть в синцях. Більшість пацієнтів повернутися до роботи через тиждень або менше.

Коли я можу відновити сексуальні стосунки?

Ліпосакція не перешкоджати вашої здатності мати сексуальні стосунки. Однак, ви повинні відновити статеве життя тільки як ви відчували себе комфортно в цьому. Бажання відновити сексом варіюється від пацієнта до пацієнта.

як впливатиме на мої ліпосакції витривалість?

Як і в будь-якої серйозної операції, ліпосакція буде мати вплив на ваш енергетичний рівень. Хоча ви можете повернутися до нормальної діяльності протягом тижня, ви будете відчувати зміни в вашу витривалість, іноді з дня на день. У той час як будуть дні, коли ви відчуваєте, як ви це робили до операції, ви не будете відчувати себе на 100 відсотків послідовно в чотири-шість тижнів після операції. Іноді ви будете відчувати прилив енергії, а іноді ви будете почувати себе вичерпала, можливо, без жодного попередження. Ви повинні відчувати, готові до цього припливи і відливи у вашій витривалості.

Ліпосакція також наявність емоційно впливати на мене?

Ліпосакція є перетворення, яке змінює не тільки ваше тіло, але і змінює ваш образ самого себе, а також. Вона також змінить спосіб, яким інші сприймають вас. Ви можете зробити найкраще – або гірше цього – як і з будь-яким змінює життя досвід.

У той час як добиватися бажаного фігурою є захоплюючим для більшості людей, може також бути важким періодом коректив для пацієнтів, значущими іншими та друзями.

Іноді почуття провини супроводжує досягнення бажаних результатів. У деяких пацієнтів, особливо тих, хто присвятив себе на потреби інших, не виконавши свої власні потреби, відчувають себе вартим або суперечності про інвестування в собі. Багато пацієнтів страждають через пуританського спадщини Сполучених Штатів. Робить кроки для поліпшення нашої зовнішності часто розглядається як егоїстично і, таким чином, з несхваленням. Питання також випливають з негативне ставлення нашої культури до старіння. У той час як інші культури шанують літніх людей, і мудрість, яка супроводжує віку, наша культура порочить процес старіння, і ніяких підтверджень, що ми отримуємо старше. Таким чином, ми стикаємося з тиском того, щоб виглядати молодо для того, щоб залишатися конкурентоспроможними серед наших однолітків.

На відміну від жінок, чоловіки, які мають ліпосакції, більш імовірно, щоб тримати їх косметичної хірургії в секреті, тому що вони бояться, щоб сприйматися як інакше “чоловічому”, щоб піклується про свою зовнішність. Результати ліпосакції також може представляти дилема для подружжя і близьких. Іноді навіть тих, хто любить ви будете почувати себе загрозою нових привабливості. Інші можуть відчувати ревнощі.

Інші значні емоційні зміни включають в себе депресію і перепади настрою. Це може привести, як з почуття описані вище, а також хімічного дисбалансу, які можуть супроводжувати процес загоєння після операції. Ці емоції, в той час як нормальні, не слід ігнорувати і повинні використовуватися спільно з вашим лікарем. Деякі пацієнти виграють від антидепресантів рецепт, щоб полегшити їх у цьому процесі.