Ви отримали ваші хірургія століття анкети упорядковано

Консультація є однією з найважливіших попередніх кроків, які повіку хірургії в Каліфорнії кандидата необхідно прийняти. У ході процесу консультацій, пацієнт пластичного хірурга і представлені можливості, щоб дізнатися подробиці операції краще.

Для потенційного пацієнта блефаропластика в Беверлі-Хіллз, це можливість задати питання повіку хірурга, що належать до його досвід в якості хірурга, його сертифікації, акредитації об’єкта, де операції будуть проводитися і т.д.

З точки зору пластичних хірургів, пацієнт хірургія століття можна очікувати питань, що відносяться до історії хвороби і мотивацій для хірургії. Спосіб життя звички є ще однією областю, що пластичні хірурги звернути увагу.

Для досягнення найкращих результатів, зверніться до фахівця хірургія століття, щоб показати вам фотографії до і після минулих пацієнтів, щоб отримати краще уявлення про те, чого чекати. Як тільки пластичний хірург вивів обсягу робіт потрібно на області століття, він дасть вам враження від результатів, очікуваних після операції.

Після цього пацієнт може обговорити витрат і оцінки хірургія століття і зрозуміти ускладнень (якщо такі є), що беруть участь в операції. Цей процес консультацій дає більш повне уявлення про процедуру та блефаропластика допомагає кандидату зрозуміти косметична процедура хірургії краще.

Пластичної хірургії Інституту Каліфорнії може допомогти вам з консультації та процедури для повік хірургії в Беверлі-Хіллз і в інших місцях в Каліфорнії.