трав’яний догляд за шкірою

Догляд за шкірою не є темою останнього часу, вона була на практиці з давніх часів, коли трав’яний догляд за шкірою був, ймовірно, єдиний спосіб, щоб піклуватися про шкіру. Тим не менш, догляд за шкірою перетворився у великий шлях. Трав’яний процедур догляду за шкірою були замінені на синтетичні / на основі хімічних процедур догляду за шкірою. Трав’яний догляд за шкірою рецепти, які колись були загальним місцем не так популярні сьогодні (і навіть невідомих для широких верств населення). Цей перехід від трав’яний догляд за шкірою до синтетичних, ймовірно, може бути пов’язано з двома речами – наші лінь (або просто швидкий темп життя) і комерціалізація догляду за шкірою. Навіть рослинні продукти догляду за шкірою були комерційними. Ці комерційні рослинні продукти догляду за шкірою повинен бути змішаний з консервантами для того, щоб збільшити їх термін придатності, отже, робить їх менш ефективними, ніж свіжі, зробленими в домашніх умовах. Проте, здається, що все змінюється швидко і більше людей в даний час вибирають природних і трав’яних процедур догляду за шкірою. Але тим не менш, ні один не хочете зробити їх в домашніх умовах і, отже, на ринку комерційних продуктів з рослинної сировини для догляду за шкірою знаходиться на підйомі.

Так що ці трави чи трав’яні механізми догляду за шкірою?

Алое Віра, який представляє собою витримку з рослини алое, є одним з кращих прикладів трав’яний продукт догляду за шкірою. Свіжовіджатий алое віра є природним гідрант, який допомагає в заспокійливий шкіру. Воно також допомагає у зціленні порізів і лікування сонячних опіків.

Ряд трав, як відомо, мають очисними властивостями. Кульбаби, ромашки, липового цвіту і розмарину трав, кілька прикладів таких миючих засобів. Їх властивості трав’яних догляду за шкірою викликаються коли вони поєднуються з іншими травами як чай.

Антисептики ще однією важливою частиною трав’яний догляд за шкірою. Лаванда, календула, чебрець і фенхель є хорошими прикладами трав, які, як відомо, мають антисептичні властивості. Лаванда водою і рожевої води також є гарним тонерів.

Чай відіграє важливу роль у трав’яних догляду за шкірою. Екстрактів чаю використовуються для лікування шкіри, яка була пошкоджена УФ-випромінювання.

Масла, отримані з рослинних екстрактів представити ще один засіб трав’яний догляд за шкірою. Олія чайного дерева, лавандова олія, масло огірочника і масло примули деякі популярні масла, використовувані в трав’яний догляд за шкірою. Деякі фруктові масла (наприклад, екстракти з фруктів, як банани, яблука і диня) знаходять застосування в гелях для душу (як зволожуючий Mix)

Гомеопатичне лікування і ароматерапію також підпадають під егідою рослинних лікарських засобів догляду за шкірою.

Трав’яний догляд за шкірою хороший не тільки для рутинного живильний зі шкіри, але і для лікування шкірних захворювань, як екзема і psorasis. Більшість рослинних продуктів по догляду за шкірою не має жодних побічних ефектів (найбільш важлива причина віддавши перевагу їм більш синтетичних продуктів) Крім того, рослинні продукти догляду за шкірою можна легко приготувати в домашніх умовах, отже, робить їх ще більш привабливими. Так, трав’яні догляду за шкірою є шлях. Тим не менш, це не означає, що ви повністю відмовитися від синтетичних продуктів. Деякі люди йдуть в тій мірі, обговорює зі своїм дерматологом, якщо він / вона пропонує синтетичний продукт. Ви повинні прийняти той факт, що деякі шкірні замовлення могли використанням клінічно доведена не-рослинні продукти догляду за шкірою.

Багато поради по догляду за шкірою і статей.