парабенів косметичних продуктів, чому ми всі повинні їх

Paraben це слово, яке є відносно новим для словників більшості людей, але вона може стати вельми часто зустрічаються слова про комерційних продуктах по догляду за шкірою помалу.

Було говорили про набагато більше, так як це речовина була виявлена ​​в пухлину видалена з хворих на рак молочної залози. Що це таке, запитаєте ви, і чому парабенів косметичних продуктів важливо?

використовувати в якості консервантів

Ці хімічні сполуки утворюються в результаті дії алкоголю на різних по ефірах, які жирних сполук. Загальні парабенів включають метилпарабен (E218), бутилпарабен і етілпарабен (E214).

Ви знайдете ці цифри на труби і пляшки з серійно випускаються косметичних лосьйонів і кремів. Вони необхідні, оскільки вони можуть інгібувати ріст грибів і бактерій і збереження аромату, який додається до цих продуктів, іншими словами, щоб продовжити їх термін придатності. Парабени були вважається повністю безпечним і вони повсюдно в ці дні.

Чому парабенів важливо?

Приголомшують впливу, які ми всі повинні різного типу по догляду за шкірою майже забуте в ці дні. Ви можете використовувати всі або деякі з них: миття особи, гелі для душу, піна для гоління, дезодорантів пахвами, маски, зволожуючі різних видів, сонцезахисні лосьйони, список можна продовжувати і продовжувати.

Чим більше ваша шкіра піддається впливу цих продуктів більше цих парабени можуть вводити в організм через шкіру. Зрештою, ці продукти призначені для поглинені вашої шкіри.

На жаль, деякі парабени були виявлені в тканині раку молочної залози, в той час як алергічні реакції були пов’язані з присутністю цих хімічних речовин. Так все частіше спостерігається перехід до парабенів косметичних продуктів.

те, що може статися, якщо вони не використовуються в продуктах?

Ви можете помітити, що ваш крем або лосьйон не може тримати, а, втрачаючи свій аромат, або починають погано пахнути. Доброю новиною є те, що існують спеціальні парабенів продукти, які в даний час стають доступні з певними виробниками. Вони проконсультують Вас по належному зберіганню для косметичних продуктів, які ви купуєте.

мені потрібно турбуватися?

Якщо ви думаєте про це, є багато причин, в курсі. Поряд з безліччю продуктів, які ви, можливо, використовувати, є ті з вас, хто може бути люто абсолютно лояльно. У міру того, ви, можливо, використовували той же особою крему протягом багатьох років. Важко визнати, але це крем для обличчя може бути отруєння вашою системою.

Кращий спосіб для початку було б поступово вводити парабенів косметичних продуктів по догляду за шкірою у вашій схемі. Спробуйте продуктів, таких як миття особи першого, який вам потрібно буде змити, а потім ввести зволожуючий крем, який ви, ймовірно, хотіли б використовувати набагато більше. Таким чином, ви можете давати вашої шкіри токсинів, вільних догляду, що було б ідеальним для підтримки вашого здоров’я в довгостроковій перспективі.