отримати homedic комплект мікродермабразії

Комплекти будинку мікродермабразія дозволять вам очистити, зволожити і відлущує шкіру вдома, а не, це було зроблено професійно в кабінеті дерматолога або спа-салон. Багато людей, які не можуть дозволити собі професійні процедури купують набори. Також популярністю через зручності мікродермабразії комплекти, так як немає ніяких запланованих призначень зберегти, і це може бути зроблено в самоті вашого власного будинку в будь-який час, зручний для вас час. З деякими комплекти Весь процес може зайняти дві хвилини і з іншими до двадцяти або тридцяти хвилин. Вартість комплектів мікродермабразії будинку може варіюватися від $ 23 до цілих $ 200 плюс.

Homedic також відомий як HoMedic відомий своїм розслаблюючим і масування обладнання і тепер пропонує п’ять-в-одному системи мікродермабразії називається HoMedics Ультра очищення і мікродермабразія системи. Багато хто з систем автоматично відправляти вам заправку для наборів, але з HoMedics є форма замовлення за дорученням і ви замовляєте свою заправку, коли ви в них потребу.

HoMedic Ультра можна використовувати протягом усього року на чутливій шкірі, а не тільки тоді, коли шкіра найменш чутлива. HoMedic Ультра комплект мікродермабразію не тільки для обличчя, він може бути використаний в інших частинах тіла також. Система включає в себе акумуляторні машини з вкладеннями і креми для обличчя, які дозволять вам очистити, відшаровується, тон, уточнити і зволожують шкіру. Вкладення, які включені колиски для зарядки, два додаткових губки мікродермабразії, п’ять вкладень, буклет інструкції та мікродермабразія крем, крем для обличчя і тонер. Є доповнення включені які включають в себе пластиковий корпус для вкладень і нейлонова сумка для кремів і нічого зайвого.

Коли ви починаєте ви починаєте з допомогою вмивання, яке без запаху. Додайте миючий засіб, щоб додаток щітки і в той час як пензель спини його є очищення вашої шкіри. Після того, як шкіра очищається наносять тонким шаром персикового кольору, грейпфрут запашні, мікродермабразія крем на губку прихильностей і почати процес відлущування. Ви повинні покласти точками крем на щоки, лоб і підборіддя, перш ніж включити прилад.

Почати повільно і збільшити швидкість приладу, коли ви готові зробити це. Ви не можете відчувати відлущуючий процес, але це робиться. Будьте впевнені, щоб уникнути очей під час пілінгу. З ватним тампоном застосовують синій, злегка запашні тонера. Ви помітите, що немає ніякого бруду або масла і ваше обличчя чисте. На заключному етапі ви будете використовувати валик для масажу крем для обличчя в обличчя. Це важливо, оскільки шкіра може бути сухою після мікродермабразії.

Більшість людей, які використовували HoMedic системи мікродермабразії будинку кажуть, що вони виграли від її використання. Вартість системи є конкурентоспроможною на $ 39,99 і $ 12,50 протягом додаткових чотирьох унцій банку крему мікродермабразія і ще три вкладення губкою. Це набагато дешевше, ніж інші системи.