гелеві нігті – основи для ідеального манікюру

Красиві руки не тільки зробить вас виглядати привабливо, вони також відмітки доглянутим людиною. Манікюр добре зроблено з правильними інструментами і знаряддями досвідченим технологій нігтів буде тримати ваші руки і нігті добре зволоженою і в доброму здоров’ї.

Як цвях технологій важливо вам підтримувати потрібну поставки як знаряддя, креми, замочування і чепуристий страв, багато чиста білизна, рукавички, щоб ваші клієнти манікюру в правильній манері.

Деякі необхідні інструменти та матеріали, які добре манікюр зажадає є:

• штовхача кутикули / апельсинову паличку – відсунути напівпрозора шкіра на області кутикули.

• нігтів ножиці – для підстригання нігтів до бажаної довжини

• Пилка для нігтів або наждачним борту – з мінімальною зернистістю не менше 240 для подачі

• 3-х буфера – як позитивний ефект, блиск та оздоблення вашого манікюру. Спеціально для нігтів, які нерівномірно білий, чорний і сірий в буфер на ідеальній, щоб отримати назад блиск на ваших нігтях.

• Витримувати страва – щоб ввібрати пальці ваших клієнтів між манікюром процесу.

• Олія для кутикули, зволожувачі, мочалки – для пом’якшення і розгладження нігтів і рук під час манікюру.

• Ароматерапія масла – для масажу на руки і розслабляючий клієнтом під час манікюру.

• Кращі сушарки пальто – використовується для сухий верхній шар емалі або швидше, ніж просто сушіння на повітрі природним шляхом. Це запобігає польському від пошкоджень і налаштування рівномірно на цвях.

• Парафін машини – це використовується на дуже сухою і нудною для зволоження рук і зволожують їх. Вона також може бути використана, якщо клієнт бажає просто побалувати себе в чимось особливим.

• Лак для нігтів, лак для відбілювача – базовий шар, емалі та фарби для нігтів і відбілювач складається з перекису водню для видалення плям від над і під нігтьову пластину.

• Чисті рушники, акуратний робочий стіл – все додати в початок хорошого манікюру.

Манікюр сам процес простий, якщо ви будете слідувати цим основні кроки:

1. Почніть з чітко просити клієнта, що їм потрібно, і погляд вони сподіваються досягти. Це буде тримати вас зосереджені під час манікюру процесу на кінцевий результат.

2. Огляньте нігті клієнта ретельно, перш ніж процес і вказати на будь-які недоліки, які ви можете помітити, з пропозиціями про те, як ви будете їх виправити.

3. Тепер ви можете почати манікюр, по-перше видалення будь-яких емалі, які можуть бути присутніми на нігтях. Використовуйте ватяний тампон, змоченим в видалення і працювати знизу вільного краю. Змінити ватним тампоном часто, якщо емаль важко відірватися, особливо для темних кольорів.

4. Храньте ніготь на потрібну довжину з зернистістю 240 файлів. Почати від зовнішнього кута до центру нігтя. Якщо ви не бачите бачив файл у безсистемно. Це послабить нігті і привести до поганих результатів подачі. Також стежте за емпіричне правило подачі вільного краю в тій же формі, як ваші кутикули. Наприклад квадратних кутикули повинні мати квадратну вільного краю.

5. Потім за допомогою 3-х буфера відмінно закінчити зовнішній вигляд нігтів. Очистіть будь нерівні поверхні, гребені для блискучою гладкою поверхнею. Чорне буфер використовується для блиску, сірі для оздоблювальних і білий для підлоги блиск. Так що Ваше замовлення повинен бути чорним, білим і сірим.

6. Тепер настав час, щоб вбратися цвяхи в миючий розчин цвях. Нанесіть масло для кутикули, мастило до замочування. Це пом’якшить кутикулу і дозволить вам легко підштовхнути надлишкової кутикули геть. Ви можете використовувати гаряче масло, якщо ваш клієнт має дуже сухі нігті.

7. Нігті в даний час досить м’яким для лікування. Поверніть надлишкової кутикули на нігтьову пластину, намагаючись не порушити ущільнення між ближнім рази, а нігтьову пластину. Не застосовуйте надмірних зусиль.

8. Використовуйте кутикулу кліпер, щоб видалити надлишок шкіри, яка не відривався з кутикули штовхача. Будьте обережні, турбуючись лише, щоб зрізати мертвої шкіри. Також використовуйте апельсинову паличку для очищення під нігтями.

9. Ваші нігті готові до підвищення лікування. Але якщо ви хочете, щоб расслоиться рук і нігтів, нанесіть відлущуючий крем і акуратно масаж на руках. Витріть чистим рушником. Дотримуйтесь із застосуванням зволожуючого крему або лікування парафіном для дуже сухих рук.

10. Лікування парафіном в основному використовується для більш глибокого проникнення масла в дуже сухих рук, роблячи їх м’якими і гладкими. Ці воски приходять переплітаються з ефірними маслами і розслабляючий аромат. Фруктовий віск, також популярні. Руки занурюють у парафін не нагрівається вище 35 градусів. Потім дають висохнути і потім занурюють у 2-3 рази більше кожного разу, що дозволяє віск висохнути між ними. Потім руки запечатаний в поліетиленовий пакет або рукавички. При охолодженні віск видаляють і викидають.

11. Ретельно зітріть всі Лосьйон, який, можливо, представлять на нігтях, перш ніж розпочати застосування для нігтів.

12. Почніть з основного покриття. Це важливо, оскільки базовий шар був сполучних матеріалів, які дотримуються нігті і зміцнити їх. Емаллю знаходиться поруч. Він може бути прозорим або колір за вашим вибором. Нанесіть дуже тонким шаром і дати висохнути між 2-3 шари, залежно від інтенсивності кольору ви шукаєте. Почніть із застосуванням від центру нігтьової пластини у напрямку до вільного краю. У сторін наступному. Неправильне застосування може призвести до бульбашки повітря, розтріскування і лущення для нігтів.

13. Закінчите манікюр із застосуванням верхнього шару. Використовуйте фен для сушіння фарби і навіть отримати результати.

Цей процес повинен адекватно завершити ваш манікюр і дати руки вашого клієнта і нігтів блискучий чистий погляд.