виховувати вашу шкіру з Ю.-бути зволожуючим кремом шкіру

Тривожних умовах шкіра Дону, АОТ полегшують розмову. Зрештою, якщо ви страждаєте від докучливих сухий проблемній шкірі на будь-якій частині вашого тіла, це, AOS не кращий матеріал для, Äúfirst дати, AU розмови, або те, що ви, AOD легко виховувати, коли пропустити по стаканчику з друзями. Чоловіки, зокрема, як правило, мати справу з свербіж, докучливі проблеми шкіри зі старим молодцем, і тільки тоді, коли проблема стає дійсно набридливим вони навіть розглянути можливість звернення тій чи іншій формі лікування.

Однак, не мати на увазі, що шкірні захворювання дуже поширені, і є багато процедур. Це, AOS Підраховано, що у Великобританії один з трьох осіб має стан шкіри, в будь-який момент часу, починаючи від висипки, свербіння, шкірних грибків, інфекцій і шкірних ударів.

Іноді умови можуть бути довгостроковими і потребують регулярної медичної допомоги, таких як екзема і псоріаз.

Один курс варто розглянути багатоцільовий крем, таких як Ю.-Be шкіри creamYu-Be Зволожуючий крем для шкіри. Цей крем в даний час є найбільш продаваним лікарський крем в Японії, де вона виникла, і має відданих повертаюся поколінь.

Крем сходить до 1957 році, коли він був створений молодим фармацевтом Yoshikiyo Nowatari, у відповідь на пацієнта, AOS із зростаючим роздратуванням на нафтовій основі зволожуючих агентів. Він експериментував з лікарськими основі гліцерину крем, збагачений вітамінами D і E, а також камфора зцілення інгредієнта.

Nowatari, AOS Yu-бути зволожуючий крем отримав пристрасний наступне всередині Японії, в основному з уст в уста, а матерям рекомендували його своїм дочкам і так далі. Тепер крем більше і більше завойовує собі ім’я за межами Японії.

У його основі крем зволожуючий крем, тобто він допомагає заспокоює і пом’якшує свербіж, лущення і запалення, яке може супроводжувати сухої шкіри. Він ефективний алергічні висипання і тріщини на п’ятах, попрілості (це безпечно для дітей і немовлят). Крім цього, деякі віддані цього крему також повідомили, успіх у лікуванні більш складних умовах, таких як екзема і дерматит. Він також сказав, щоб бути корисним для засмаги.

Крім зволожуючий роль гліцерин, камфору легко поглинається шкірою, і має анальгетик (біль відновленого), а також антимікробними властивостями.

Нарешті, Yu-Будьте шкіру зволожуючий крем можна використовувати безпечно, при зовнішньому застосуванні, на всіх частинах тіла, включаючи обличчя. Для досягнення найкращого ефекту вона повинна застосовуватися вдень і вночі, щоб м’яко очистити і висушити шкіру.