Як завити волосся за допомогою плойки

Хочете створити ідеальний, який визначається кучері як в салоні? Використовуючи правильний метод, ви можете добитися цього легко, і як тільки ви практикували кілька разів, ви зможете насолодитися глава надувні красивих спіралей або локони. Переконайтеся, що у вас є хороші якості щипці для завивки, перш ніж почати! Ось кілька простих кроків для вас слідувати.

1. Перш за все, використовувати деякі тепла захисне на волосся, щоб створити буфер між гарячим стволом і щипці для завивки волосся. Щоб допомогти поширювати його повністю, розплутати волосся широким гребенем після нанесення захисного. Переконайтеся, що ваші волосся повністю висохнути перед використанням щипців. Розділіть ваші замки в різних розділах 1 дюйм, починаючи з передньої. Оберніть розділі навколо стовбура, і якщо ваші щипці для завивки є одним Clipless, тримайте його якомога ближче до кореня, як це можливо, і зачекайте 10 секунд, перш ніж відпустити.

2. Якщо ви не є власником Clipless щипці для завивки, і ви використовуєте звичайну весну щипці для завивки, затисніть кінці розділ і котити бочку вгору до голови і утримувати її там протягом 10 секунд. Розкачати щипці для завивки, поки волосся більше не тримає кліп закриті. Повторіть це з іншими розділами вашого волосся.

3. Ви можете чергувати напрямок кожного ротора разом з товщиною для того, щоб створити більш природний результат. Ви також можете використовувати щипці для швидкості, щоб визначити консистенцію локон, керлінг повільніше пружні локони, або швидше для вільних завитків або хвиль. Якщо ви хочете, ви можете підколоти свіжими завитки з заколку тримати ротор на місце і зробити його тримати свою форму довше. Це, звичайно, необов’язково, але ті, з волоссям, яка тримає кучері насилу можуть отримати вигоду з пробувати цей варіант.

4. Curl всі розділи ваші волосся, поки ви не домоглися бажаного стилю. Використовуйте фен на низькому рівні або пальцями, щоб акуратно розбити завитки і смикати їх, щоб зробити стиль виглядають більш природно. Намагайтеся не доторкатися до кучері, скільки це може призвести до завивають. Завершіть з деяке світло тримає спрей або спрей блиск задати стиль і зберегти кучері надувні довше.

Після того як ви домінували цю техніку, ви можете продовжувати експериментувати з різними типами завитків. Насолоджуйтесь!