Наскільки гарні результати відбілювання зубів

Є кілька причин, які призводять до пожовтіння або фарбування, у тому числі харчування, ліки і куріння. Кава, соди, чаю і червоного вина є основними правопорушниками. Однак, навіть якщо ці предмети були вирізані з вашої дієти, зрілі є природним процесом, який на жаль, призводить до нудної, прокурені зуби. Поверхня зуба є пористим, тому навіть при чищенні пильності, зуби буде пляма з плином часу. На щастя, це пошкодження зупинити з технологією відбілювання зубів тепер доступні. Яскравіше, біліші посмішку пропонує довіру і покращує вашу всій зовнішності

Є певні здоров’я стоматологічної практики, які можна прийняти для підтримки зубів у хорошому робочому стані протягом дуже довгого часу. Тримайте ваші зуби чистими очистити щіткою двічі на день. Ми всі вчили про це, але дуже мало хто з нас насправді взяти зусилля, щоб зробити це. Їжте здорову збалансовану дієту і Регулярно відвідуйте стоматолога, щоб зберегти зуби здоровими.
Відбілювання зубів є дуже простий метод, який може допомогти зменшити руйнівну дію часу і повинна стати першим кроком до додавання новий погляд на вашому обличчі. Навіщо носити на агонію з жовтими зубами, коли відбілювання зубів лікування може перетворити це в щось, що може змагатися з шкірою білого снігу?

Те, що добре про відбілювання зубів є те, що колір зубів, які були затемнені чи за віком або каву пити чи курити тютюн стає світліше. Усні експерти вказали, що потрібно знати різницю між відбілювання і відбілювання коли справа доходить до процедури відбілювання зубів. Вони сказали, що FDA використовує термін “відбілювання” тільки тоді, коли зуби можуть бути побілілі за межі їх природний колір. Це означає, що продукт містить відбілювач, який може бути або пероксид водню або пероксид карбаміду. Відбілюючий, з іншого боку, це видалення, якщо бруд і сміття на поверхні зубів, щоб відновити їх природний колір. Багато продуктів, такі як зубна паста, використовують термін відбілювання, тому що звучить краще і здоровіше, навіть якщо ці продукти містять відбілювач.

Навіть якщо відбілювання жорстко на плями, він ніжний на зубах. Але результати в значній мірі залежать від декількох факторів. Відбілювання зубів результати зайняти більше часу для тих, хто курить постійно або приймати певні ліки, які впливають на розвиток зубів. Стоматологи зазвичай перешкоджати відбілювання зубів лікування для тих, хто вас чутливість зубів або захворювань пародонту. Ті, хто вагітних і годування груддю не рекомендується також від проходження такого procedures.Teeth відбілювання продукти є ефективними протягом різних періодів часу в залежності від типу продукту це. З усіх різних видів продукції, лазерне відбілювання зубів продукти спостерігаються і встановили, що один з кращих, оскільки вони, як правило, зберегти білизну зубів протягом більш тривалого часу в порівнянні з іншими методами. Вони не тільки роблять зуби білими, але й надає природний блиск і яскравість на них. Цей метод відбілювання зубів є однією з складних процедур косметичної стоматології, що дає гарні результати.

Відбілювання зубів продукти, як правило, з натуральних речовин, таких як трави, листя, або хімічних речовин і синтетичних сполук. Лазерне відбілювання зубів продукти використовують лазерну технологію для видалення стійких плям і зробити зуби ідеально білими. Це складний процедуру видалення жорстких плями і повинно бути зроблено під наглядом лікаря хоча лікування може проводитися в домашніх умовах. Лазерна технологія збільшила до косметичної промисловості стоматології як все більше і більше людей знаходять довговічні й надійні результати в цьому продукті.

Ось чому найкраще проконсультуйтеся зі стоматологом про відбілювання зубів процедур. У деяких стоматологічних клінік в Hayward, лазерне відбілювання використовується для освітлення зубів миттєво. Для тих, хто хоче більш економічний спосіб зробити відбілювання зубів, стоматолог-контролем на дому відбілювання система також доступна, хоча результати зайняти більше часу, щоб досягти. Результати відбілювання або відбілювання зубів, може зайняти від двох до чотирьох годин на день, щоб від 10 до 14 days.In-офісу лазерне відбілювання тягне за собою застосування заходів відбілювач безпосередньо на зуби перед проходженням лазерного лікування. Це зручний спосіб відбілювання зубів терапія має тривалий ефект від чотирьох до п’яти років. Блакитний лазерний промінь, який орієнтований на зуби з відбілювачем застосовані до нього створює реакцію, яка викликає для відбілювання зубів.

Позабіржовий система відбілювання зубів передбачає використання зубної пасти, гелі, зубні щітки, відбілюючі смужки та спреї. Всі ці методи відбілювання зубів відносно прості, як ви можете просто прочитати вказівки на упаковці. Ці процедури не показують негайних результатів, але безперервне додатки можуть мати дуже позитивний вплив у довгостроковій run.Bleaching не дуже добре підходять для курців і питущих, якщо, звичайно, вони не готові піти на деякі жертви. Якщо ви вирішили пройти лікування, вам слід уникати курити або пити до і після лікування. Якщо ви цього не зробите, ваші зуби і ясна будуть зазнати збитків і процес відбілювання не буде ефективним.