як зберегти шкіра виглядає молодшою ​​- поради експертів inside_

Не треба боротися так важко Кинь виклик віку, залишаючись молодим може бути простою рутиною. Так, є простий режим, щоб мати шкіра виглядає молодшою. Ось деякі поради експертів, щоб зберегти і підтримувати молодий вигляд шкіри.

Чисте обличчя належним чином

Для тих, хто використовує косметику, переконайтеся, що ви миєте їх перед сном. Ніколи не залишайте косметику на обличчі на ніч, оскільки більшість косметики, як правило, сушать шкіру. Ваші пори шкіри також може забиватися і у Вас може розвинутися висип. Тому переконайтеся, що ви вилучили всі сліди косметики, використовуючи для зняття макіяжу або ватяні кульки і зволожуючий крем.

Переконайтеся, що ваші руки чисті, щоб запобігти поширенню бактерій і бруду, які можуть погіршити схильної до акне шкіри. Уникайте жорстких тертя, які можуть пошкодити вашу шкіру, просто акуратно повертати середнього і мізинець вгору з для зняття макіяжу або м’яким миючим засобом. Потім промийте обличчя теплою водою.

Помасажуйте обличчя протягом приблизно 60 секунд, щоб витерти бруд, бактерії, забруднюючі речовини і залишки продукту. Промити принаймні, три рази, щоб видалити залишки, які можуть закупорювати пори. Після поплескуючи шкіру сухою, використовуйте безалкогольне тонера, яка переважно містить гліколева кислота або альфа-гідрокси кислоти. Ці кислоти можуть зменшити розмір вашої пори і може дати вам миттєвий і освіжає зовнішній вигляд.

Використовуйте мило на окремих областях

Для підтримки м’якості шкіри, мило або миючий засіб слід застосовувати тільки на окремих областях – особи, пахв, ніг, паху і сідниць. Саме в цих областях, які потребують очищення ефекти мила так інших областях не будуть надмірно зняв її натуральні масла шкіри. Деякі експерти кажуть, що в інших областях промивання водою достатньо, щоб зробити їх чистими.

Зволоження в той час як ви миєте

Застосовуючи хороший зволожуючий крем після очищення є абсолютно необхідним. Пральна обличчі може агресивно видалити натуральне масло шкіри. Зволожуючий після чищення буде поповнюватися необхідної нафти, що було втрачено. Використовуйте продукти, які містять лізинг кількість суворих добавок. Чистий вітамін Е і алое віра, масло може застосовуватися також для інтенсивного лікування вологи. Просто відкрийте капсулу і застосовувати безпосередньо на шкіру на інтенсивне зволоження, що вам потрібно.

Зволожуючий Давайте будемо добре вбирається

Встановіть зволожуючий крем для не менш трьох хвилин перед нанесенням макіяжу. Це дозволить вашій зволожуючий крем, щоб бути повністю поглинається і допоможе вашій косметики, щоб тривати весь день.

Очистіть вологе обличчя, а не сухе

Використовуйте миючі засоби на вологу шкіру. За словами доктора Мері Лупо, професор дерматології в університеті Tulane школи медицини в Новому Орлеані, миючі засоби, швидше за все, бути дратівливим, якщо наносити на суху шкіру. Це також збереження вологості.

Сплеск обличчя холодною водою до макіяжу

Це допомагає зменшити пори і є трюк, який використовують візажисти, щоб допомогти макіяжу плавно ковзають по. Крім того, більш дрібних пір дають мало місця для забруднюючих речовин та косметики для проживання, а значить, більш сяючою шкіри.

Застосувати продукти правильно

Ефективність продукції залежить головним чином від його проникнення до шкіри. Для кращого засвоєння інгредієнтів, в такій послідовності: Тонер, сироватки або лікування продуктами (наприклад, ретиноїди), зволожуючий крем, і сонцезахисний крем. Ця послідовність буде тримати важку формул від запобігання більш легкі, щоб бути покриті добре.

Наведіть козирок від сонця

Змінити розміщення ваших парасольку в вашому автомобілі. Переміщення цього зліва від вас, щоб блокувати УФ-променів під час керування автомобілем. Якщо ні, то в лівій частині особи матимуть тенденцію до виглядати старше, ніж іншого боку, через сонячних променів. У всякому разі, місце там, де тіні ви сидите в машині, щоб допомогти захистити шкіру від сонця.

Дотримуйтесь цього режиму або звичайні усвідомлено і зробити це стало вашою звичкою, якщо ви зробите це, ви повинні бути в змозі кинути виклик вашого віку і мати шкіра виглядає молодшою.