як застосовувати накладні вії

Чи є у вас проблеми застосування накладні вії? Багато жінок. Справді, багато жінок уникають використовувати їх, тому що вони не знають, як змусити їх дотримуватися своїх очах, а не до їх пальцями або повіки! Поєднання високої купівлю око якість вій, а також мають кращі методи допоможуть вам повною мірою скористатися ними.

як застосовувати накладні вії з легкістю

Ось крок за кроком керівництво, щоб покласти на вії так, що вони будуть виглядати приголомшливо. Це керівництво носити накладні вії тільки повинен бути використаний тільки один раз, щоб допомогти вам дізнатися, як застосування накладних вій дійсно може допомогти очам, щоб стати гламурною.

чистити першим

Перш ніж подати заяву фактичного вії для ваших очей, використовуйте свої очі затримуються, щоб створити лінію проти вашої верхні вії. Пізніше, це допоможе вам, щоб приховати, що вій групі ви будете використовувати. Використовуйте свій палець, щоб розмазати його кілька так, що він виглядає не так очевидно.

долати

Багато жінок роблять помилку, намагаючись DAB клей вій очі на їх іншій вії безпосередньо. Це одна з головних причин, ваші очі вії будуть грудку. Замість цього застосовуються дотиком клею до пальця. Тримайте вій в іншу руку і тягнути вії через точку клею. Зробіть це одним плавним рухом.

Якщо ви використовуєте окремі вії, ви хочете просто промокніть нижню з них в клей індивідуально.

Після цього, почекайте приблизно 10 секунд для клею, щоб приступити до налаштування.

застосування

Щоб застосувати lashband очі віями, ви хочете, щоб почати по природній лінії очі. Застосовують їх якомога ближче до цієї області, оскільки це створить самі природні вії. Позиція вій поверх очі, переконатися, що вони правильно сумістите потім натисніть на них.

Якщо ви тільки застосування окремих вій, ви можете їх застосовувати, починаючи з зовнішніх кутів очей, а потім працювати до середини. Це створить природний вигляд.

Справді, якщо ви подаєте заяву окремі вії, ви будете просто потрібно кілька вій стратегічно розташований, щоб створити дивовижний вид.

не забудьте завити

Не забудьте повернутися до своїх віям після того як вони сушать і завити їх. Робіть це з вашої туші для вій, як ви це зазвичай робите. Обидва ваші натуральні вії і ваші підроблені вії туш повинна застосовуватися до них.

Застосування накладні вії не повинні бути настільки грубо! Витратьте кілька хвилин, щоб використовувати ці поради і рекомендації, і ви будете добре на Вашому шляху до дивним вії. Спалах вії, при правильному застосуванні, не дивіться помилкові взагалі! Вам просто потрібно трохи вміння, щоб здійснити це.