цікаві розробки в області косметичної хірургії – косметична хірургія

У чоловіків є вічна тяга до залишатися молодим і, дивлячись чудовий, навіть якщо вони старіють. Коли ми стаємо старше, ми починаємо втрати гладкості і еластичності шкіри, і тіло починає втрачати свої природні тонований вигляд. Тоді є люди, які народжуються з певним косметичні дефекти, які заважають їм жити своїм життям в повній силі. Тяжке становище цих людей, чия поява стало причиною агонії завжди робили медичні вчені вважають, що і призвело до появи косметичної хірургії як найбільш інноваційна галузь медичної науки. Він часто говорив, що ніякого галузь медичної науки, не зробив такий чудовий прогрес за такий короткий період часу.

Останні тенденції в галузі пластичної хірургії, однак включають зсув акценту від складних хірургічних операцій з мінімально інвазивних методів та перспективам в найближчі десятиліття тільки здається нескінченним. Процедури все частіше стають швидше вимагають меншої простої для відновлення, рубці будуть менше і витрати також спускається значно залучення широких верств суспільства.

Дослідження знаходяться на шляху до самих передових видом косметичної техніки. Як, наприклад, вчені домоглися великих проривів в області тканинної інженерії, які зроблять покоління живих тканин можливо в лабораторії, створеної для бути використані для заміни пошкодженої шкіри або частин тіла. Досліджень проводиться також на вивчення можливостей у відтворенні пересадки шкіри, тканини молочної залози, м’язів або нервів. Таким чином, майбутнє косметичної хірургії, здається, багато в чому залежить від прогресу, досягнутого в області тканинної інженерії.

Однак, як говорилося раніше, в новому тисячолітті, косметичної хірургії схиляється більше в бік менш інвазивних процедур і нове покоління продуктів і методи були введені для вирішення цілого ряду косметичних дефектів. Ми всі знаємо про Ботокс і його останнім часом популярність, але є ще багато продуктів з таким же або навіть більше потенціалів.

токсинами ботулізму.
Деякі люди просто потрібна більш сильна версія ботокса на більш тривалий термін і сильніше зморшок, зменшення здатності. Їхня вимога може бути виконано в продукт під назвою Myobloc або Dysport який є ботулінічний токсин типу В той час як Ботокс типу А. Його перевага полягає в тому, що Dysport лікування вимагає двох застосування в рік, на відміну від чотирьох застосування на рік зазвичай необхідні Ботокс пацієнтів.

Гіалуронова кислота
Це ще один продукт, який швидко набирає силу. Як компонент тканини шкіри, цей продукт призначається, щоб забезпечити амортизацію і мастило для шкіри. Їх ефект може тривати до одного року.

сяйво
Якщо ви хочете, що ідеальний полуничний рот, як Анджеліна Джолі, ви більше не будете повинні піти під хірургічні скальпелі. Для створення spouty губ, косметичні хірурги можуть вводити у ваші губи сяйвом, яке є похідним від гідроксиапатиту кальцію, речовина, знайдена в людських кісток і зубів. Продукт Однак очікують затвердження FDA для використання в косметичних процедур.

Artecoll
Це розглядається як перший постійний ін’єкцій для лікування зморшок. Як це працює? Процес включає в себе ін’єкції мікроскопічних пластикові кульки призупинено у коллагене в цільовому регіоні. Тіло поглинає введений колаген і бісеру зробити тіло виробляти власний колаген. Таким чином, провокує цикл виробництва колагену. Як тіло відчуває падіння колагену, кульки інструктувати організм виробляти більше.

У найближчі роки, косметичні методи хірургії, за прогнозами, розвиватися навіть швидшими темпами. Більш просунуті підходи, як очікується, замінить нинішні методи, оскільки попит на процедури з негайним ефектом і швидше час загоєння рости.