справедливої ​​торгівлі і вашої продукції по догляду за шкірою

Якщо ви ніколи не чули про виставку, то, що він робить, це дозволить фермерам і працівникам усього світу, щоб бути оплачений краще для їх роботи.

Багато хто з продуктів ви використовуєте виробляються фермерів та інших працівників, які не працюють від сонця до сонця вниз до того щоб справити продукти або речі, які знаходяться в багатьох продуктах. Вони часто перебувають у злиднях, і не можуть мати навіть першої необхідності, хоча вони так працюють посилено.

Виставка допомагає тим, фермери і робочі заробити більше грошей. Вони в змозі вибратися з убогості і заробляти на гідне життя для себе і своїх сімей. Є в даний час продукції ярмарок. Ви побачите Ярмарок ущільнення на торгівлю продуктами, які виробляються робітників і фермерів, яким платять більш високої заробітної плати за свою працю. В даний час в Сполучених Штатах, є тільки одна третина сторона, яка проводить сертифікацію по добросовісній торгівлі продуктами, а це Transfair США. Вони засвідчують продукти, такі як кава, чай, трави, цукор, свіжі фрукти і рис.

Деякі догляду за шкірою інгредієнтів, таких як масло ши походить від працівників, які також дуже багато працювати для його виробництва. Хоча деякі компанії скористатися низькими цінами на таку важку роботу, одна компанія, Чисто Ши, працює з кооперативними групами кількох жінок. Ці групи забезпечують відмінну якість олії ши для компанії за конкурентоспроможними і справедливими цінами. На жаль, Transfair США не засвідчує масло ши, до цих пір, але було багато, багато запитів, що вони починаються.

Споживачам слід перевірити свою продукцію і спробувати купити продукти від компаній, які платять справедливу ціну для виробництва та роботи, яка йде в зборі та підготовці продукту. Як би ви себе почували, щоб знати, що ваш улюблений продукт приніс вам потім і виснажливою роботою сім’єю в іншій країні? Більшість з них. Справді, як ви відчували б знати, що ж сім’ї платять практично нічого за свою роботу, але вони повинні продовжувати працювати, тому що їхнє життя залежить від цього трохи грошей? Ви, напевно, відчувають себе досить погано. Це може зробити вас дійсно думаєте, коли ви на тертя лосьйон премії або шампунем.

Ось чому деякі Shea Butter компаній в США спеціально працювати з групами, які збираються інгредієнтів, або роблять продукти. Вони розуміють, що важливо приділяти достатню кількість, так що ці фермери та робочі платять достатньо за те, що вони роблять. Це скорочує бідність, дозволяє сім’ям мати більше, ніж просто основні потреби виживання. Виставка також дозволяє громадам рости і процвітати, просування демократичних організацій, справедливі умови праці, можливості для прямих торговельних, і екологічної стійкості.

Відвідайте http://www.purelyshea.com/ отримати додаткові відомості.