розкіш і молодої шкіри – це результат передових інгредієнтів

Зволоження шкіри є важливим ключем в сучасній догляду за шкірою. Найбільший і найкращий інгредієнт для зволоження шкіри є гіалуронова кислота. Він має супер потенціал утримання вологи і знаходиться в шкірі людини, а також колаген та еластин.

Гіалуронової кислоти (ГК) утримує вологу в місці, ущільнює зморшок створити гладку поверхню шкіри.

Гіалуронова кислота і колаген є життєво важливими для підтримки шари шкіри і структури. Це колагену, який надає шкірі пружність, але це гіалуронова кислота, яка живить і зволожує колагену. Колаген постійно оточений і харчується HA. Ен шкіри має високу концентрацію ГК, тому вона гладка і дуже еластичним. Як ми ставали старше, рівні HA зменшуються, шкіра стає сухішою і втрачає здатність відновлювати себе.

Adorage представляє HA сироватки, яке діє як наповнювач простір, шляхом зв’язування з водою і, таким чином зберігаючи шкіру без зморшок. HA сироватки Adorage має найбільшу на ринку косметичних концентрації ГА і краще проникнення здатність під шкірою. Це досягається за рахунок спеціальної технології, де HA знаходиться в стадії попередників, які мають меншу, ніж молекули шкіри, тим самим значно проникаючого під шкіру, а не залишилися на поверхні. Ця сироватка містить також гліцерин, сечовину і молочну кислоту, які є великими зволожувачі, і запобігати випаровування вологи, можуть залучити воду з атмосфери.

Спробувати цей продукт, і ви побачите, що це найкраща альтернатива естетичної ін’єкції Retilyne і Juvaderm. Він має високу концентрацію HA в сироватці крові, високі проникаючу здатність і найбільшою хімічної стабільності внаслідок гіалуронат натрію в сироватці крові. HA сироватки чорнослив шкіри, зменшуючи появу зморшок і тонких ліній, і забезпечує відмінний бар’єр захисту для шкіри.

Adorage також має HA в якості усного доповнення в шкірі Формула БАД. Кількість HA 2 капсули в день достатньо, щоб допомогти, щоб омолодити шкіру і відновити нормальну в’язкість рідини суглоба. Це робить великий сенс, щоб компенсувати зниження HA не тільки місцево, але з усною добавок.