позбутися ознак віку на вашій шкірі це простіше, ніж ви думаєте

Чи знаєте ви, що наша шкіра починає показувати ознаки старіння в наших останніх 20-их? Тим більше для людей, які живуть нездоровий спосіб життя і постійно піддається впливу сонця. Боротьба з негативними наслідками старіння може бути дуже легко, якщо зробити зобов’язання розпочати здоровий спосіб життя зараз.

З того, що ми їмо, щоб креми ми використовуємо на наших обличчях, вони все це сприяє тому, як довго ми зможемо зберегти сяйво молодості і сенсорні нашої шкіри. Як позбутися ознак старіння простіше, ніж ми всі думаємо, дотримуйтесь цих порад виконані виходячи зі шкіри експерти та дерматологів, які клянуться на свої переваги, і я впевнений, що ви будете мати, щоб вік інший день.

Порада 1: зволожують

Зволожуючий дуже важливо в боротьбі зі зморшками. Він зволожує нашу шкіру настільки необхідну вологу, щоб тримати це тверді, м’які, і еластичною на дотик. Люди, у кого жирна шкіра може пропустити цю частину в їх щоденному режимі, але експерти шкіри всі згодні, що застосування без масла, без комедонов зволожуючий крем на жирній шкірі може творити чудеса в плані профілактики зморшок і боротьби з акне.

Існує різниця між нафтовими ми виробляємо (що природно і живить нашу шкіру) і безмасляние зволожуючі (який має багато вітамінів і речовин, які можуть поповнити шкіру для людей, які мають погане харчування). Пам’ятайте, що здоров’я шкіри продиктовано загальний стан здоров’я нашого тіла, і допомагає нашій шкірі з хороший зволожуючий крем може зменшити ефекти старіння.

Порада 2: їсти здорову

Ми те, що ми їмо, і в косметичних, ця стара прислів’я вірна. Є багато вітамінів і мінералів, беруть участь у регуляції краси і здоров’я нашої шкіри. Харчування правильне речі дійсно може допомогти в боротьбі зі зморшками. Учений, що вивчає зморшки в Кенії виявили, що літні люди в деяких селах, яка має доступ до чистої питної води і здоровою, натуральної їжі, показують дуже мало ознак старіння.

Один з респондентів, 63 – річний кенійський людина, яка регулярно їсть сирі фрукти і овочі, і свіжий мед щодня, не показали, як багато зморшок, як його західні колеги, які їдять фаст-фуд на регулярній основі. Вчені, які розглянув його дослідження було шоком, тому що сказав, що більшість людей в багатших районах сільських районах Кенії дивилася принаймні, на 20 років молодше, ніж у американців того ж віку. Вітамін А, Е, нікотинова кислота і цинк може допомогти в регулюванні ремонт шкіри і поповнення процесів, і їжу продукти харчування, які багаті цим може допомогти перемогти в боротьбі зі зморшками.

Рада 3: пити багато води

Вода є необхідною для підтримки рівноваги нашому організмі. Люди можуть жити протягом більше тижня без їжі, але не питна вода може вбити нас в якості лише від 2 до 3 днів. Вода дуже важлива в косметичних оскільки вона не дає сушіння наслідки зневоднення на нашій шкірі. Люди не розуміють цього, але багато хто з нас насправді збезводненої, навіть не знаючи його.

Більшість з нас тільки пити воду під час їжі, коли приймати ліки, але лікарі рекомендують, що ми завжди носити з собою пляшку води з нами. Всякий раз, коли ми відчували, що він закликаю, щоб потягувати, як правило, наше тіло говорить нам, що вона потребує воді. Це може прийти в будь-який момент часу, і єдиний спосіб, щоб запобігти руйнівні наслідки зневоднення на нашій шкірі, щоб завжди принести щось випити з нами.

Кава і чай насправді не вважається, тому що вони є діуретики, які насправді зневоднення. Краще всього пити просто воду або зробити його більш цікавим, свіжі фруктові соки. Фруктові соки можуть дуже допомогти у поповненні вітаміну нашого тіла C Напруга – який є дуже хорошим омолоджуючий вітаміном. Пам’ятайте завжди пити багато води, щоб уникнути висихання нашої шкіри.

Рада 4: кинути палити

кинути палити і уникати місць, де ви можете піддаватися впливу диму. Куріння є одним з звичок, які можуть реально прискорити процес старіння. Це насправді гірше, ніж вживання алкоголю не тільки тому, що це може викликати ракові клітини розвиватися в наші легені, але дим сама дуже погано для нашої шкіри. Шкіра курця більш схильна до забруднення сміття і золи – яка може блокувати наші пори викликає прищі, і зачистки вологозабезпеченості нашої шкіри.

Шкіра експерти пов’язують розвиток передчасних зморшок до куріння, і є навіть дослідження припускаючи, що люди, які курять, 10 (десять) разів більше схильні до розвитку зморшок не доживши до свого кінця 20-х. Куріння не рекомендується не тільки через його шкідливого впливу на наше тіло, а й через руйнівного впливу вона робить на нашу шкіру. Тому наступного разу, щоб відчути бажання закурити сигарету, завжди пам’ятайте, що ви можете подивитися гаряче, коли ви 50, якщо ви не робите.

Порада 5: отримати багато спати

Спляча є природним способом нашого організму до самовідновлення і відновити себе. Літні люди повинні спати стільки, скільки діти роблять. Для немовлят, сон це спосіб для росту і розвитку, так і для дорослих, це для утримання та ремонту. Дорослим рекомендується спати не менше 8 годин на день, щоб дати їх тілу шанс омолодити себе. Сон і отримання достатнього відпочинку може творити чудеса в догляд за шкірою.

Люди, які завжди добре відпочив і мають багато спати регулярно, як було доведено, щоб показати ознаки старіння пізніше в їхньому житті. Спляча також омолоджує розум і це допомагає в підтримці внутрішнього світу, який схожий на що досягається за рахунок людей, які медитують, – і це в свою чергу зменшує гормональний дисбаланс, який може викликати прищі і зморшки. Так завжди роблять це в точку, спати не менше 8 (восьми) годин на день – вони не називають це краса решта ні за що.

Рада 6: м’яко відлущує

Людям радять у дерматологи для відлущування принаймні один раз на 2 тижні. Це помічники в процесі шкур або оновлюється і сприяє росту нових клітин шкіри. Пілінг також видаляє нудною, мертвої шкіри для виявлення поверхні свіжих, молодих, перспективних під шкірою. Обов’язково знайдіть ніжний скраб, який входить в багато сорту на ринку, і відшаровується мінімум два рази на місяць. Це дозволить значно поліпшити ваш тон і текстуру шкіри відразу після миття і це також допомагає в оновленні та ріст клітин шкіри.

Рада 7: менше хвилюватися, насолоджуйтеся більше

Найпростіший спосіб, щоб завжди виглядати і відчувати себе молодим, щоб завжди оточувати себе позитивними речами і зменшити напругу, яке ви отримуєте від вашої середовища. Це може здатися дуже тривіально, але люди, які щасливі, як правило, живуть довше, – адже всі віримо вченим Пам’ятайте, що частина того, що робить людей найкрасивіших мають впевненості у власній красі – і це те, що ні крем для обличчя або миючий засіб не може дати, але те, що ви можете почати давати себе сьогодні.