особи Ліпо знати і не слід робити і побічні ефекти

Ліпосакція є метод, який пластичних хірургів використовувати для того, щоб позбутися від Вперті жирні області на тілі людини. Ці, як правило, здійснювати стійкі райони, які просто не зрушили з місця. Вони областей, які знаходяться поза балансом і непривабливий. Але що, якщо непривабливі райони знаходяться на обличчі? Там немає, звичайно, ніякого тренажерного режим, який дозволить вам отримати ваше обличчя у формі.

Що можна зробити, щоб їх тонкий особа? Деякі люди стурбовані зайвого жиру в щоках, шиї і навіть їх підборіддям. Навіть якщо вони можуть мати здоровий спосіб життя і регулярно займатися спортом, їх особа зберігає chubbiness і відсутність витонченою симпатичною зовнішністю. Це може сильно вплинути на самооцінку свого, як особа це перше, що бачать інші. Судження визначається з цим початковим враженням, яке є, чому це так важливо мати щоб обличчя було якнайкраще.

Процедура особи ліпосакція може бути відповіддю. Це спосіб введення канюлі, яка являє собою вузьку трубку, в крихітні розрізи і відсмоктування надлишок жирової тканини. У випадку більш молодих пацієнтів, це часто робиться в якості єдиної процедури. У літніх пацієнтів, однак, він більш часто робиться в поєднанні з різними іншими процедурами, такими як підтяжка обличчя або підтяжка чола. Час від часу, щоку або підборіддя імплантати додають, щоб додати відповідні контури.

Деякі й заборони пам’ятати, включають в себе:

-У переконайтеся, що ви йдете до лікаря, який авторитетний має послужний список успіху з цією процедурою.
-Обов’язково подивіться уважно на до і після фотографії, щоб отримати більш точне уявлення про те, чого можна очікувати.
-Do підтримувати здорову вагу до і після процесу.
-Do слідувати всім перед операцією інструкції, а також тих, для якнайшвидшого одужання.
-Не очікуйте досконалості відразу після операції. Це займе трохи часу для тіла, щоб переселити себе.
-Не приймати ліки, в тому числі на позабіржовому типів, що Ваш лікар не схвалив для вас.
-Не забудьте зробити ваші дослідження про те, що метод спричинить.

Всі хірургічні процедури пов’язані деякі ризики, які пацієнт повинен бути в курсі. Деякі можливі ускладнення для лицьової ліпосакції включають здуття живота, інфекції, рубці або більше, ніж прогнозувалося. Час відновлення, яке, як правило, трохи важко, може бути важче, ніж очікувалося. Пацієнти повинні бути в доброму здоров’ї спочатку бути реальним кандидатом на цю операцію. Вони також повинні мати відповідну еластичність шкіри.

Отже, що потрібно зробити, як домашнє завдання їх в наукові дослідження і виконати відповідні самостійного догляду до і після цього хірургічним шляхом.