нехірургіческіх процедур забезпечення швидкого омолодження

Ви трохи побоювався того, щоб бути нарізані? Не хвилюйтеся, що є інші варіанти! Ласкаво просимо у світ «безопераційної підтяжки шкіри обличчя.”

Ми всі знаємо про особа підйомники, але як щодо нехірургіческіх сорт? Безопераційної підтяжки обличчя дозволяє позбутися від зморшок і ліній, і дає вашому обличчю більш молодий вид. Ви можете уникнути операції, але ще краще – ви можете заощадити гроші. Безопераційне підтяжок особи коштують менше, ніж їх хірургічної двоюрідних братів. І, вони мають коротший і легше відновного періоду.

Радіо-рятувальників
Один відмінний спосіб підправити ваше обличчя без хірургічного втручання є термаж. Ця процедура включає в себе зйомки радіочастотної енергії в обличчя. Вони нагрівають колагену і дати вам молодий, здоровий вигляд. Колагену вашого тіла звисають з плином часу, створюючи зморшки, лінії й інші отвисшие особливості. Колагену реагує на тепло, затягнувши.

Термаж є найбільш ефективним проти провисання browlines, які дають вам старше і іноді хмурився погляд. Хірургічне рішення, як правило, щоб отримати підтяжки брів, яка включає в себе розрізів і тривалого періоду відновлення. Єдиним недоліком є ​​те, що результати іноді не так помітно. Це в кожному конкретному випадку на індивідуальній основі, тому поговоріть з лікарем, якщо ви турбуєтеся про ефективності Термаж на своєму обличчі.

добрий ботокс
Ботокс є найпопулярнішою косметичної хірургії в світі, і це не зовсім хірургії взагалі. Ботокс означає ін’єкції токсину ботулізму в вашу шкіру. Не хвилюйтеся! Він не буде робити будь-які пошкодження є. Що він буде робити, це розслабитися шкіри і тканини під шкірою, щоб дати вам більш здоровий вигляд.

Ботокс найкраще працює проти зморшок і ліній старіння. Єдиним недоліком є ​​те, що ботокс це не постійне. Ви повинні продовжувати отримувати лікування, якщо ви хочете тримати лінії геть.

шкірні наповнювачі
Шкірні наповнювачі гарячі нові речі в нехірургіческіх підтяжок особи. З шкірні наповнювачі, гелі виготовлені з інших частин тіла. Ці гелі вводяться, де вони необхідні. Це є безпечною процедурою, оскільки він використовує тканини з організму, що означає, що навколишнє тканина не буде погано реагують на сторонніх речовин.

Одна з речей, які роблять вас виглядати старше, є витончення вашому обличчі з плином часу. Ви отримуєте “чахнути” вигляд. Це може початися вже у вашому тридцятих років. Мета шкірні наповнювачі, це заповнити западини очей, щоки і ніс. Вони дають вашому обличчю повніше і здоровий вигляд, додавши обсягу на вашому обличчі.

З шкірні наповнювачі, результати миттєво. Там немає оніміння або проблеми з неприродним рухомої, як і деякі вставками. Відновлення після операції швидко. Вони найбільш ефективні проти очних западинах, а також гарні для загального формування носа. Шкірні наповнювачі пропонують відмінну альтернативу ринопластика (ніс роботу).

Термаж, Ботокс і шкірні наповнювачі лише три з ваших варіантів для безопераційної підтяжки обличчя. Поговорити з досвідченим пластичним хірургом, і з’ясувати, що можна зробити для вас. Ви можете заощадити гроші, мати душевний спокій … і втратити ці роки!