натуральних та органічних продуктів

hemporium косметології насіння конопель і гірчицею ванни

Проводиться відповідно до багатовіковими формулювання кращих солі, ефірні масла і мінеральні речовини. Він заспокоює біль у суглобах, м’язові болі, мозолі, ноги спортсменів і шкірних захворювань. Це також корисно для детоксикації, лікування застуди та грипу і загальної втоми. Насіння зволожуючий конопляне масло, багате жирними кислотами, надасть вашій шкірі відчуття харчується і шовковистою.

перехід на натуральних і органічних продуктів

Бажано, щоб використовувати всі креми і лосьйони (обличчя і тіло) протягом трьох місяців після відкриття. У сильній спеці або жаркому і вологому кліматі продукти повинні зберігатися в холодильнику. Завжди перевіряйте ‘Продаж / використання’ придатності, зазначеного на контейнерах. Мийте руки перед зняттям креми / лосьйони від банку або за допомогою шпателя, щоб уникнути введення бактерій. Всі природні й органічні продукти зберігаються з ефірними маслами, які пропонують природними антибактеріальними, протигрибковими та противірусними властивостями. Не піддавайте натуральних і органічних продуктів прямих сонячних променів, яскравого світла або тепла. Якщо ці продукти піддаються впливу тепла і світла, воску в кремі може розплавитися і масла можуть прогірклим.

Чи не При переході на натуральні та органічні продукти, деякі люди можуть відчувати “детоксикації” реакції, такі як головні болі, болі в суглобах, легка нудота, перерва виходи плями на шкірі, висип і т. д. Хоча ці симптоми можуть бути неприємними, вони не повинно викликати тривогу. Це всього лише ознака того, що ваше тіло очищає себе. Ваша шкіра видільної / відбіркових органів і позбавляє організм від токсинів зберігається в тканини. Ці токсини, як правило, накопичення залишків нафтохімічної, що містяться в попередніх продуктів, використовуваних на вашій шкірі. Будьте терплячі і наполегливо! Підтримувати здорову дієту, пити багато води і дозвольте вашому тілу і шкірі адаптуватися до “збирається органічної». Очисний процес зазвичай займає не більше декількох тижнів.

Комерційно доступні косметики та догляду за шкірою містять коктейль з токсинів, які можуть завдати серйозної шкоди вашому тілу. Існує велика кількість досліджень на підтримку небезпека безперервної роботи. Виховуючи себе і зробити зусилля, щоб прочитати зміст етикетки, ви могли б врятувати себе і свою сім’ю від потенційної небезпеки і майбутніх страждань. Прості мастильні матеріали в більшості кремів і лосьйонів рідкий парафін, пропіленгліколь і мінеральне масло.
Це продукти з нафтової промисловості, які скидали у величезних кількостях в косметичній промисловості, тому що вони дешеві і стабільні, і вони не йдуть легко. Як правило, вони закупорюють пори і запобігає шкіру від дихання. Ваша шкіра стає звик до ці інгредієнти і буквально злазить, якщо ви припиніть використання. Деякі синтетичні консерванти можуть викликати ракові захворювання, гормональні порушення та нейротоксин. Нижче наведено список хімічних речовин являє собою керівництво, щоб ви могли перевірити етикетки, перш ніж зробити покупку.

Натуральних та органічних продуктів
16 квітня 2009