мікродермабразія – офф зі старою шкірою і з новою шкірою

Найкраще, що потрапили в індустрії краси, так як глиняна маска була введена!

Кожен дорослий може виграти від мікродермабразії. Ми виробляємо нові клітини шкіри щодня, і старі клітини повинні бути видалені, щоб мати молоді, яскраві шкіри.

Клієнт прийшов у спа до її весілля з пігментацією (пігментні плями). Вона не хотіла, щоб всі фотографії, зроблені і пройти через неї велика подія з усіма плямами на обличчі. Крім того, вона не хотіла зробити щось, що не було природним. Краще рішення для неї було мікродермабразії. Після чотирьох процедур її пігментація була майже повністю пішов, вона виглядала чудово. Її шкіра була як попка немовляти, і вона не повинна носити важкі макіяж більше в якості додаткового бонусу.

Доменна ваш шлях до краси

Мікродермабразія процес включає в себе зйомку кристалізується частинок на шкіру, а потім смоктати до частинок разом з вашим мертві клітини шкіри. Там немає абсолютно ніякого болю участь. Це дуже неінвазивна процедура, в результаті чого значно молодше і гладкий вигляд.

Там немає часу простою з цією процедурою, яка означає, що ви зможете повернутися до роботи після лікування. Це може зайняти декілька процедур, щоб отримати результати, які ви хочете в залежності від серйозності вашої проблеми.

Уявіть собі, що було б, якби ви могли позбутися:

1. Тонкі лінії і зморшки
2. Пігментація (вікові плями)
3. Стара або зношена шкіра виглядає
4. Тупі або грубої шкіри

Після досягнення бажаного результату ви хочете, щоб захистити вашу шкіру з гарною якістю макіяж містять крем для засмаги. Ви також хочете використовувати якість миття обличчя, яке не позбавить ефірними маслами або засмітити ваші пори, таких, як Вассер вершковим миючим засобом. Після миття обличчя два рази на день вам потрібно буде продовження з зволожуючим кремом. Однією з головних причин для шкіри, яка з’являється у віці є відсутність початку зволожуючий якості в ранньому віці.