дізнатися про інших імен для розторопша

Чи знаєте ви, інші назви видів розторопші включають eburneum розторопші, Розторопша плямиста Розторопша і gonzaloi? Рослини належать до Asteraceae або Compositae сім’ї, широко відомий як айстри, ромашки або соняшникову сім’ї.

Більше 20000 видів відносяться до сім’ї, в той час як лише три види зазвичай називають як молоко чортополох. У багатьох частинах світу, таких як Північна Америка, Австралія і Нова Зеландія, вони вважаються інвазивними бур’янами. Але, вони вирощуються в Австрії, Німеччині, Угорщині, Польщі, Китаю та Аргентини за їхні цінні насіння.

Насіння рослини мають чорний колір і дуже мала. Вони містять унікальні антиоксидантні флавоноїди називається silymarins. Silymarins були предметом багатьох наукових досліджень. Їх цінність при лікуванні захворювань печінки, вірусні інфекції, діабет типу II, і деякі види раку була вивчена.

Більшість дослідників вважають результати “перспективним”, хоча це буде час, перш ніж завод є частиною основних ліків, якщо це колись станеться. Основне застосування silymarins в руслі медичне співтовариство в якості анти-токсину для споживання отруйних грибів. При використанні в якості анти-токсин, silymarins витягуються з насіння і компонент, званий Силібінін ізольована.

Інші назви для розторопші, які найбільш часто використовуваних включають розторопші плямистої, Маріан чортополох, Мері чортополох, середземноморська розторопші та строкатими чортополох. Зелене листя мають молочно-білий вен. Чортополох (шип-подібних структур) захисту квітів і дозрівання насіння стручка. Рожевого до фіолетового кольорів є улюбленим метеликів. Деякі люди культивувати рослини в своїх садах з метою залучення крилатих істот.

Рослини є небажаними в областях, де жуйних тварин пастися. Рослини з високим вмістом нітрату калію, які можуть бути токсичними для великої рогатої худоби, овець, кіз і інших подвійних шлунка жуйних тварин.

Інші назви для розторопша видів розторопші eburneum включають срібло розторопші, слон чортополох чортополох і слонової кістки. У минулому, ряд інших рослин були включені в рід, але сучасні дослідження показали, що вони не були пов’язані.

Розторопша gonzaloi насправді гібридний; помісь розторопші eburneum та розторопші. Насіння обох видів і гібридних містять силімарин.

Силімарин є інгредієнтом в багатьох біологічно активних добавок і також міститься в деяких енергетичних напоїв. Як і з іншими антиоксидантами, користь для здоров’я може містити в собі зниження ризику різних видів раку та очевидно вікових захворювань.

Є, ймовірно, інші назви розторопші, так як вона розкидана по всьому світу. Звичайно, тільки людей, які зацікавлені в рослинах і ті, які знають про цілющі властивості хотів назвати його. Більшість людей все ще думають про них, як бур’яни.

Всі ми могли б скористатися у тому числі понад рослин у нашої щоденної дієти, але не багато людей хотіли б, щоб смак чортополох. Отже, харчові добавки наступна найкраща річ.

Багаті антиоксидантами харчові добавки можуть допомогти вам почувати себе краще і виглядати краще протягом усього життя, тому що вони захищають від сонячних променів, яка є однією з основних причин віці вигляд. Тепер, коли ви знаєте більше про інших імен для розторопші, ви можете дізнатися більше про захист вашої зовнішності на все життя.

Якщо ви хочете дізнатися більше про мало відомих, але клінічно протестованих натуральних інгредієнтів, які використовуються для лікування старіння шкіри, відвідайте мій сайт сьогодні.