випрямлення волосся плоский тиснув для будь-якого типу волосся

Незалежно від того, який тип волосся у вас є, ви можете його в стилі виглядати ви хочете. Якщо пряме волосся стиль, який ви маєте на увазі, то ця стаття розповість вам, що потрібно шукати в плоске залізо, що дозволяє випрямити будь-якого типу волосся з найменшу кількість часу, зусиль і витрат.

Рахунок від стиліста можуть бути астрономічними. Купівля власного плоского заліза і випрямлення волосся в домашніх умовах, безумовно, дешевше і зручніше, ніж регулярні візити в салон краси. Як ваші волосся випрямити буде набагато легше, якщо ви використовуєте правильний плоского заліза.

Якщо ваші волосся коротке, то ви повинні використовувати плоский праска який є одним дюйма в ширину. З іншого боку, якщо у вас довге волосся, то ви повинні використовувати плоске залізо, що одна й одна половина дюйма в ширину.

Хоча ширина випрямляч волосся важливо, це не те, що робить випрямлення волосся будь-якого типу можливо. Для плоского заліза, щоб зробити випрямлення волосся вітер, він повинен дозволити вам регулювати температуру нагрівання конфорок або пластин. Якщо праска не нагрівається достатньо, ви можете мати проблеми випрямлення волосся.

Багато праски мають набори, які дозволяють вам контролювати, як гарячі пластини сталі. Ви можете вибрати з різних рівнях температури. Ось приблизного орієнтир для допомагати вам вирішити, що температури, щоб встановити плоске залізо на основі вашого типу волосся.

Якщо ваше волосся крихкі, тонкі, освітлене або пошкодження, встановити температура плоскою заліза з мінімальними настройками.

Якщо волосся нормальні, встановити температура плоскою заліза в середньому діапазоні.

Якщо ваше волосся товсті і грубі, але здорові, встановити температура плоским залізом найвищих налаштуваннях.

Майте на увазі, це загальні рекомендації. Трохи практики і експериментів допоможуть вам відчути те, що підійде саме для ваших власних волосся.

Нагадаємо, що практично будь-який тип волосся можна випрямити з легкістю, якщо плоске залізо дозволяє вам контролювати, як гарячі його пластин отримати. Хитрість полягає в тому, щоб знайти правильний праска Серед багатьох доступних марок, який буде робити роботу безпечно і без шкоди для вашого волосся. Тому, перш ніж бігти вниз в будь-який магазин косметики та парфумерії і захопити будь-яке плоске залізо від стійки ви можете прочитати частини 2 цієї статті, який розглядає праски, які можуть випрямити будь-якого типу волосся.

Copyright 2007 Ванда Лам