більш тяжкості винен старіння обличчя

Особа є набагато складнішу структуру, ніж це раніше вважалося, недавнє дослідження говорить. Він також не рівномірно страждають від тяжкості, а кожна частина реагує на важкості по-різному з плином часу.

За словами хірурга, обличчя людини не старіє рівномірно. Широко поширене переконання, що вона є зв’язковою масою, яка отримує обтяжений тяжкості, створюючи провисання шкіри. Але, в дослідженні говориться, що особа складається з окремих відсіків, що жир не втратити і отримати жир з різною швидкістю.

Дослідження також показує, що особи жир згруповані в різних областях, як очі, лоб, щоки і рот. З часом зміни обсягу і зміни до положення відбуватися не до всіх груп одночасно, але в кожній групі. Таким чином, в тканинах змінити різними темпами. Оскільки цей процес не буде синхронізований із змінами в інших групах, результат може бути провисання шкіри і зморшок.

Пластичні хірурги знайти ці результати досить обнадійливими. Вони кажуть, що результати дозволять нам розглядати старіння і наш підхід до лицьової реконструктивної хірургії в зовсім інший спосіб. Вже ці дані мають значення для використання ін’єкційних наповнювачів і в наданні допомоги раку і травматологічних хворих більш ефективно, розуміючи кровотік в кожному підрозділі. Пластичні хірурги також сподіваємося, що результати можуть допомогти їм знайти більш ефективні способи лікування дефектів обличчя як ущелина губи.

Результати дослідження можуть також основні програми в традиційних пластичних операцій, як підтяжка обличчя, брів Ліфти, підйомники і століття. Кожна з цих операцій, спрямованих на поліпшення зовнішнього вигляду конкретної частини обличчя. Розуміння того, що б довколишніх регіонах по-різному реагують після операції може допомогти хірургам визначити нові методи ремесла результати, які можуть тривати довше.

Підтяжки обличчя, наприклад, включає в себе прийняття невеликий розріз у волосяному покриві, ослаблення шкіри від декількох лицьового жиру відсіків і переналаштування тканини під ним, розтягуючи шкіру вгору, видалення надлишку, і закриття надрізу. Результати дослідження можуть дати більш повну картину зміни форми і заповнення певних частин обличчя під час процедури підтяжки обличчя.

Подібні речі може бути правдою, брів і повік ліфтами підйомниками. Брови ліфтів зосередитися тільки на згладжування шкіри чола. Можливо, знання про спосіб, у якому навколишні тканини реагувати з процедурою, може змінитися точний спосіб, який ліфта брови виконується. Століття ліфтів метою зниження впали духом верхньої кришки або мішки нижніх повік. Але, мабуть, результати можуть бути поліпшені набагато більше на розумінні того, як навколишні тканини зрушення та зміни.

Відкриття особового жиру різних відсіків є великим проривом для пластикової хірургії та світ є лише одним з багатьох цікавих досліджень, вийшли в останні роки. Характер пластичної хірургії буде продовжувати адаптуватися і змінюватися в залежності від таких корисну інформацію.