багато методів, щоб бути в змозі уникнути ваш моль видалення рубців

Західні способи ліки, щоб позбутися кротів включають висічення, заморожування або лазерного лікування. Метод доктора медицини воліє робити схильне покладатися на колір, форму і розмір Вашого пухлини. Як правило, усунення невуси використанням однієї з тих західних підходів медицина може створити моль видалення рубців. Цей результат може мати руйнівний вплив може бути ви лікування вашого обличчя або навіть будь-який інший видимої частини і твій шрам зліва буде як непривабливо, як ваш оригінальний пухлини шкіри.

На щастя, ви відкриєте для себе кілька речей, ви можете слідувати, щоб запобігти шрам від розвиваються.

По-перше, ваш доктор медицини повинні надати вам докладні вказівки щодо догляду за шкірою наступних позбавлення від пухлини шкіри. Якщо ви отримали швів, Ви тоді повинні тримати в постраждалому районі всіх закрито, поки шви не були видалені. Крім того, ви повинні мати гігієнічний моль плюс бактерій в спробі перешкодити шрам.

Після цього бажано, щоб зберегти шкіру гнучкою, використовуючи зволожуючий щодня. Переконайтеся в тому, щоб бути в змозі покрити Головні області скрізь, де ваше пляма була разом з вашим навколишнього регіону.

Ще один спосіб запобігти моль видалення рубців буде застосовувати лосьйон спеціально зшиті для рубців. Природні елементи, наприклад, екстракт цибулі, що містяться всередині цих мазей і роботи з метою запобігання плюс догляд за знаками. Необхідно, щоб застосувати лосьйон кілька разів на день протягом 12 тижнів, щоб уникнути знака.

Інша процедура була масажувати частини з використанням прямого тиску протягом як мінімум пару хвилин щодня. Точити покращує кровообіг дозволяючи крові і поживних речовин, щоб мати можливість прибути в частину простіше, тим самим зменшуючи шрами.

Рубці було б запобігти за допомогою використання сонцезахисного крему теж. Ваш процес відновлення, можливо, буде перешкоджати на додаток до ймовірності для шрамів можливо буде більше, від імені руйнівних сонячних променів. не так на щоденній основі незалежно від вашого клімату, поставлений на високий сонцезахисний фактор захисту від сонця, яке в рівній мірі захищає від В.А., а також промені UVB НД

Крім того, ви може перешкодити рани сліди від проколів таблетку вітаміну Е, то стискаючи вміст на шкіру. Вітамін Е був визначений як ключовий щодо благополуччя вашої шкіри, оскільки він разом Зміцнює і живить його, коли поширився на злободенно.

Всякий раз, коли рана залишається маркою і ваша частина ще червоний або навіть білими, тобто складаються з додаткових речей, які можуть бути прийняті. Лазерний промінь може бути використаний для усунення червоних частин з вашої тканини. Крім того, більш-лічильник речовини називають Mederma може допомогти в забираючи почервоніння протягом періоду часу. Хоча, почервоніння повинно зникнути сам по собі приблизно менш ніж за рік.

Рубці, які мають тенденцію бути білим здатні бути усунені за допомогою хірургічної процедури, але повторної пігментації було доведено, бути проблемою. Зцілення займає більше часу, в якості індивідуального віку, отже, іноді наполегливості ваш найбільший лікування відносно видалення рубця моль.