Я знаю, як зменшити лінії на лобі now_

Одного ранку я почув, як мама крик, Боже мій, у мене є лінії на лобі! У той час я дійсно не думаю, що це велика справа, і я не знаю, що вона могла з цим вдіяти. Тепер, коли я старший і набагато більш обізнаними з догляду за шкірою, я тепер знаю, що є щось, що вона може зробити, щоб допомогти зменшити ліній і зморшок.

Я зробив велике дослідження в галузі продуктів анти старіння шкіри догляд. Інформації та тестування, що я зробив змогли допомогти зменшити лінії на лобі і на моїй матері теж. Ви побачите, що більшість марок продуктів, представлених на місцевому універмазі не працюють як рекламується. Це тому, що вони не містять правильні інгредієнти.

Справді, деякі шкірні креми і лосьйони містять інгредієнти, які потенційно можуть бути шкідливі для шкіри. Дозвольте мені сказати вам цього прямо, уникати продуктів догляду за шкірою, які містять мінеральні масла, парабени або ароматизаторів. Всі ці хімічні інгредієнти, які не добре для вашої шкіри взагалі.

Мінеральне масло не натуральне масло, то на нафтовій основі. Після тривалого використання, він може висохнути шкірі і закупорюють пори, що може призвести до акне. Духи не є необхідними в продуктах по догляду за шкірою. Вони не додають позитивного значення. Вони додаються, тому що вони роблять продукт запах добре, от і все. Вони можуть викликати роздратування шкіри і алергічні реакції. Просто уникнути будь-який продукт, який додає аромат.

Тепер, давайте подивимося на парабени протягом хвилини. Вони будуть додані, оскільки вони є консервант, і вони будуть продовжити термін зберігання продукту. Це означає, що крем може сидіти на полиці магазину, поки хтось не купує. Простіше кажучи, це тільки додає до нижньої лінії косметичної компанії. Крім того, парабени потенційних агентів, що викликають рак і його слід уникати.

Один з найефективніших природних речовин, які допоможуть зменшити лінії на лобі є Cynergy ТЗ. Це дивовижне природне речовина є похідним від шерсті овець у Новій Зеландії. Він багатий функціональних кератину, який допомагає стимулювати ре зростання життєво важливих білків шкіри, які дозволять зменшити ліній і зморшок на шкірі. Ця речовина було перевірено на людських добровольцях і відбулися помітні результати протягом декількох тижнів.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як я можу зменшити лінії на лобі, будь ласка, знайдіть хвилинку і відвідати мій сайт сьогодні.