Макіяж мінерального порошку – що це добре для

Давайте поговоримо про макіяж, перш ніж рухатися вперед з мінеральної косметики порошок. Макіяж, як вона використовується сьогодні справді не ставали почалося приблизно до 1937 року. Хоча жінки (і чоловіки) особи використовували забарвлення з незапам’ятних часів, він ніби як вийшли з моди у вікторіанську епоху – королева Вікторія насупилася на нього, і так протягом десятиліть працюють тільки повії макіяж. І актрис, звичайно.

Після німого кіно, а потім звук фільмів ревів на сцену, чоловіки і жінки повинні носити макіяж, щоб виглядати краще під гарячу фари, щоб замаскувати будь-які особи “недосконалості”, такі як веснянки, розацеа, і так далі. Жінки люблять цю макіяж так багато, що вони почали використовувати його набору, а також, і середня жінка незабаром пішли цьому прикладу. (Губна помада, рум’яна, лак для нігтів і вживані протягом десятиліть, але не загальне особи макіяж.)

Перший комерційно доступний фонд був Макс Фактора Pan-Cake, запатентований в 1937 році. З його успіхом, інші компанії виникли у виробництво, і сьогодні косметика багатомільйонні промисловості, і його рекламні кампанії, спрямовані на більш молодих дівчат. (Справді, він, ймовірно, не буде занадто довго, поки вони не намагаються отримати немовлятами, щоб почати носити макіяж.)

Макіяж була сформульована в різними способами протягом багатьох років, але новітні лють макіяж мінерального порошку, тому що він пропонує кілька явних переваг перед конкурентами. Мінеральна косметика порошок не особливо нова. Одна марка отримала свій початок ще в 1976 … але він був тільки в останні кілька років, що ці початківці компанії мали достатньо коштів, щоб йти нога в ногу з титанами на ринку. Але через перевагу продукту, вони дають результати за останні п’ять років або близько того.

Мінеральна косметика порошок не надає тальк, ніякої хімії, ніяких наповнювачів і барвників немає. Він не висихає шкіра, і це не пиріг або складки. Він також не закупорюють пори, і є невеликий ризик алергічної реакції.