Лавровий довгий час користувача і пристрасний прихильник натуральних продуктів по догляду за шкірою. відвідати її сайт зараз

Ви повинні отримати на руки високої якості всі природні формула догляду за шкірою, зволожує суху шкіру ефективно. Є багато факторів, які відіграють в наявності або відсутності достатньо вологи у вашій шкірі, і якщо ви не використовуєте правильний тип зволожуючого шкіру більш ніж імовірно, вологи недостатньо. Це навіть цілком можливо, що це ваш зволожуючий крем, який робить шкіру більш сухий, ніж це повинно бути.

Більшість людей розуміють, що обмеження впливу на елементи, пити достатню кількість води і уникати надмірних контактів з сушіння хімічних сполук, таких як хлор всі допомагають у підтримці шкіру зволоженою. Мало хто, здається, знаю, що деякі сполуки регулярно знайти в кремах для шкіри може позбавити шкіру вологи. Вони поняття не мають, що це таке, що компоненти в їх формулах косметики роблять.

Продукт по догляду за шкірою, які нібито гідратів сухої шкіри може містити безліч інгредієнтів, таких як хімічні речовини, щоб справити аромат, і діяти в якості консервантів та антибактеріальних сполук. Вони можуть також включати барвники і найбільш включати в себе одну або більше різновидів спирту. Будь-які або всі ці синтетичні матеріали можуть потенційно мати ефект сушіння на шкірі. Саме тому ви повинні переконатися, що рослинні компоненти складають основну частину своєї продукції.

Ви повинні бути обережні, і тому, що синтетичні сполуки у формулах може бути не просто сушіння, але може бути сильне роздратування шкіри. Сполуки, які є найбільш частою причиною алергічних реакцій шкіри є ті, які йдуть на створення ароматів. Навіть потрібно бути обережним продукти помічені як “запаху”, тому що ці формули все ще містять деякі аромати призначені для маскування прогірклим.

Косметичні компанії продають багато зволожуючих засобів по догляду за шкірою через оману, що на нафтовій основі гідрати з’єднання сухої шкіри. Хоча широко оголошено як ефективні зволожуючі, мінеральне масло, парафін, вазелін і фактично пограбувати шкіру вологи, викликаючи зниження виробництва власного натуральної олії. Вони також будуть закупорювати пори, і причиною плям.

Природно, рослинні масла або віск зволожує суху шкіру ефективно, тому що ці сполуки мають майже ідентичні властивості шкірного сала, що ваша шкіра виробляє. Вони здатні проникати у найвіддаленіші області шкіри, де вони доставляють вологу і життєво важливих поживних речовин, необхідних для здоров’я шкіри. Деякі з цих сполук насправді є спосіб ущільнення в вологи, які вони надають.

Сполуки, як віск бабассу сформувати тонку плівку на поверхні шкіри з метою збереження вологи. Інші інгредієнти, такі як екстракт маракуї маракуї ретельно регулюють вироблення шкірного сала, щоб шкіра завжди підтримує ідеальний рівень зволоженості шкіри. Ці сполуки також забезпечують шкіру з цілющими антиоксидантами, які відновлювати пошкоджені клітини і допомагає зменшити тонких ліній і зморшок.

Ви хочете, щоб формула, яка дійсно зволожує суху шкіру, і тільки ті, всі натуральні продукти, які містять масла рослинного походження, в них може надати вам вологи вам потрібно.