Жіночі груди скорочення часто задаються

Не всі удосконалення грудей є синонімами грудні імплантати. Деякі жінки насправді виграє від процедури зменшення грудей. Можливо, ви один такий жінки, яка завжди бажала менше груди. Нижче наведені деякі часто задаються, які можуть допомогти вам вирішити, якщо операції по зменшенню підходить саме вам.

Чому я хочу операції по зменшенню грудей?

Жінки з надмірно великих грудей може зіткнутися з низкою фізичних і емоційних проблем. Перш за все, якщо у вас є більш розміру грудей, ви можете страждати від болю в спині, пов’язаних з мають так багато ваги в передній частині. Це створює додатковий тиск і навантаження на м’язи спини.

Операція може значно зменшити цю проблему. Іншою потенційною проблемою є невдоволення своєю зовнішністю. Надмірно великі цицьки може виробляти дуже непропорційні фігури і може реально осилити вашу фігуру, роблячи вас, здається важчим, ніж ви насправді.

Знову ж, операції по зменшенню можете відновити гарну форму пісочного годинника, щоб ваше тіло, в результаті чого понад позитивний образ для вас і що може привести до більш впевненим у собі в соціальних ситуаціях.

Яка процедура?

Традиційний метод для пацієнта, щоб поставити її під загальним наркозом, після чого хірург робить розріз уздовж складки під грудьми і навколо ареоли і соска. Шкіра грудей, потягнути назад і надмірний жир видаляється. Потім шкіру розібрали і бажану кількість додаткових шкіри відрізаний.

Ареоли перепозиціюють для природного погляду і шкіра потім зшиваються на місце під грудьми, залишаючи шрами практично неможливо виявити. При ліпосакції все, що необхідно, припухлі методу дозволяє хірургам, щоб вставити крихітні трубки у кожній грудей, розбити жир і вакуум його.

Рубцювання з методом, очевидно, мінімальна. Протяжність операції по зменшенню грудей буде залежати від методу, але може тривати від двох до шести годин.

Які ризики?

Як і при будь-якої операції, завжди є ризик зараження в місці розрізу, які можуть викликати біль і привести до більш серйозних проблем. Наступними напрямками вашого хірурга, однак, ви повинні бути в змозі серйозно обмежити ризик зараження. Існує також ризик ускладнень у той час як під загальним наркозом.

Невеликий відсоток людей буде погано реагують на анестезію. У той час як ви повинні бути повністю усвідомлюють ризик, ви також повинні знати, що операції по зменшенню грудей вважається досить безпечним, і більшість людей приходять через операцію тільки штрафом.

Як проходить відновлення?

Основні скарги після операції є набряки, синці і біль у грудях. Це природна реакція організму на травму і ознаки зцілення. Пухлина може зайняти кілька тижнів, щоб повністю спадати, біль можна керувати за допомогою ліків, призначених лікарем.

Ви, ймовірно, бути рекомендовано не виходити на роботу протягом одного-двох тижнів, протягом яких ви повинні більше відпочивати і уникати важкої фізичної руху. Ви також повинні носити хірургічні бюстгальтер протягом декількох тижнів для підтримки зцілення і зміна форми грудей.

як довго тримається результат?

Результати є постійними! Принаймні, з точки зору видалення додаткового шкіри і тканин, але є шанс, що ваші груди може зрости більше, якщо ви отримуєте багато ваги через деякий час після операції по зменшенню грудей. Доброю новиною є те, що навіть якщо вони ростуть більше, вони, ймовірно, ніколи отримати якомога більшу пропорційно, як вони були колись.

Переваги операції по зменшенню грудей дуже задовольняє, і процедура дійсно досить безпечні. Всі інші питання можна відповісти на ваше пластичний хірург після того як він чи вона допомогла вам визначити, якщо ви є гарним кандидатом для даної процедури.