іонних процес відбілювання зубів

Whitelight є революційним іонних відбілювання зубів системою, яка використовує світло технології для того, щоб прискорити процес відбілювання зубів.

Лазерне відбілювання зубів є одним з останніх досягнень в технології відбілювання зубів з Whitelight іонних система відбілювання зубів є кроком на тим, що вона дозволяє використовувати світло відбілювання зубів лікування в комфорті вашого власного будинку.

Іонних процес відбілювання зубів дозволяє видалити поверхні і вбудовані плям, викликаних курінням, деяких рідин і харчових продуктів. Виробники іонних відбілювання зубів системою стану, що процес підніме років плям в трохи більше 20 хвилин і не залишимо Вас з проблемою чутливих зубів.

Виробники стверджують, що світлодіодний світло сприяє більш глибокому проникненню гель для відбілювання зубів, в зубі. але немає жодної згадки про іонних відбілювання зубів системою, що має ніякого впливу на пожовтіння всередині дентину зубів, яка є частою причиною зміни кольору зубів. Бажано, щоб вам звернутися за професійною порадою щодо придатності іонних відбілювання зубів по відношенню до зміни кольору зубів.

На відміну від професійних стілець відбілювання зубів на основі процесів і деякі інші домашнього відбілювання, здається, немає ніяких посилань бути зроблено, як багато відтінків світліше ваші зуби будуть в результаті іонного відбілювання зубів.

Процес відбілювання зубів за допомогою іонної система відбілювання зубів включає в себе розміщення зуби відбілюючий гель на поверхню ваших зубів за допомогою мундштука, що надійно кріпиться над вашими зубами. Світлодіодний світло, як кажуть, бути нешкідливими і використовується протягом 2 хвилин за один раз, щоб активувати іони срібла, які містяться в гель для відбілювання зубів.

Встановлено, що іони срібла, після активації, викликають відбілювач працювати швидше і глибше проникнути в зубі.

Як і з іншими продуктами відбілювання зубів, відбілювання зубів іонної не матиме жодного впливу на протезування зубів. Відбілювання зубів природних, після того, як протезування зубів, таких як коронки і вініри, встановлені, може залишити вас з деякими дуже дорогими косметичної стоматології, яка більше не збігається з кольором ваших природних зубів.

Якщо ви хочете дати їй йти іонних WhiteLight відбілювання зубів системою коштує близько $ 30 і поставляється в комплекті з легким (батареї в комплекті), гель для відбілювання зубів, залишаються білими спрей, стоматологічні лоток (мундштук) і змішуючий наконечник.