як харчові добавки можуть викликати ваші алергії

Це не добре відомий факт, але харчові добавки, які є частиною багатьох наших улюблених страв є частою причиною багатьох наших харчової алергії. Чи можемо ми купити розфасованих харчових продуктів з супермаркету або поїсти в модні ресторани, це може бути важко уникнути величезного поширення добавок у продуктах, які ми їмо. Отже, які ж добавки, що ми повинні бути стурбовані?

MSG є одним з найбільш відомих добавок, багато хто знає, щоб уникнути. MSG часто додають в продукти, особливо китайські продукти, з метою підвищення їх аромат. Загальні симптоми, які спостерігаються у тих, хто чутливий до MSG є серцебиття, слабкість, пітливість, головні болі, нудота, і жорсткість особа.

Люди, що страждають астмою можуть також відчувати труднощі в диханні після їжі продукти з MSG. Інша проблема зі здоров’ям, навіть серед тих, хто не особливо чутливі до добавці, є те, що є вагомі підстави вважати, щоб бути токсичними для клітин головного мозку з ефектом запуску інсультів, пухлин та інших хвороб.

Сульфіти інша група добавок, які додають у тисячі продуктів. Це великий харчовий консервант і може зберегти їжу далеко за межі свого нормального терміну. Серед свіжих фруктів, ви будете найчастіше знайти його на продукти, такі як картопля, зелень, авокадо та інші.

Він також стає все більш поширеним, щоб знайти його, додається в деякі види риби, а також. Крім того, якщо ви йдете в ресторан багато, і ви просто любите салатні бари, ви повинні знати, що сульфіти дуже часто додають в овочі – ще раз, щоб продовжити їх термін життя. І серед тих вин, які перерахувати інгредієнти, ви будете часто знаходити в ньому зазначені на пляшці вина, а також. Коротше кажучи, це важко уникнути сульфітів. На жаль, особливо для астматиків, сульфіти мають репутацію запуску важких і іноді небезпечні для життя реакції в них.

Деякі діти проводять більшу частину свого дитинства з шкірної висипки, висипання на шкірі, кропив’янка та аналогічні симптоми. Якщо у вас є дитина, такі як це, спробуйте наступний експеримент. Принаймні два тижні, покласти їх на дієтичне харчування, яке включає нуля добавок у своїх продуктах. Якщо поточні дослідження точні, приблизно 75 відсотків цих дітей буде зниження їх симптоми в цей період часу.

Вже одне це показує, наскільки великий ефект, що додавання добавки можуть надати на наше благополуччя. Кожен батько повинен, наскільки це можливо, постарайтеся усунути стільки продуктів з добавками зі свого раціону і своїх дітей.

Консерванти є знахідкою для виробників продуктів харчування, допомагаючи зберегти їх продукція свіжа і смачна протягом більш тривалих періодів часу. У якийсь момент, однак, всі з нас, хто їсть ці добавки повинні зробити наше власне визначення того, переваги стоять напад на наше здоров’я.