як робляться духи

Духи були використані протягом всієї історії для безлічі причин. Люди використовували духи, масла та мазі на їх тілах протягом тисяч років в більшій чи меншій суми залежать від примх моди. На початку єгиптяни використовували ароматні бальзами як частина релігійних церемоній, а потім у складі передпроектної любов’ю препаратів. Тепер вона використовується тисячами споживачів, щоб вказати їх спосіб життя, характер, наявність і спеціальності в промисловості. Ця стаття пояснює, як парфуми зроблені і які інгредієнти в ньому беруть участь.

Духи виготовлений з близько 78% до 95% від спеціально денатурованого етилового спирту і залишок ефірних масел. Духи складаються з суміші різних ароматів, які зазвичай приходять з ефірних масел. Духи композиції можуть бути виражені в об’ємних або вага пропорції кожного з його компонентів. Парфумерія сьогодні робляться і використовуватися по-різному, ніж у попередні сторіччя. Духи виробляються все частіше і частіше з синтетичними хімічними речовинами, а не натуральними маслами.

Багато природні та техногенні матеріали були використані, щоб зробити парфуми, щоб наносити на шкіру та одяг, покласти в чистячі засоби і косметику, або запах повітря. Духи найдорожча форма аромат з 22% ефірних масел. Є основні категорії Аромат – квітковий, східний, Floriental, Chypre, Green Marine і фрукти. Типові продукти включають завод аніс, лавровий лист, бергамоту, кардамону, кедра, евкаліпта, ладану, гарденія, герань, ірис, жасмин, лаванда, лимон, бузок, лілії, конвалії, магнолії, мох, неролі, апельсина, ірису , пачулі, сосни, малина, троянда, шавлія, сандал, тубероза, ваніль, фіалка та іланг-ілангу.

Тварина речовини часто використовують в якості фіксаторів, які дозволяють духи, щоб повільно випаровуватися і випускати запахи довше. Типові продукти тваринного походження, використовувані в парфумерній включають мускус від самця кабарги, амбра від soqperm кити, боброва струмінь секреції бобра і ціветті від виверра. Всі вони використовуються в якості фіксаторів і додати невизначеним таємниці до запаху в той же час. Алкоголь, а іноді і води, використовуваної для розведення інгредієнтів у парфумерії. Всі вони використовуються у парфумерній, щоб зробити його більш потужним.

Духи зарекомендував себе як цінний товар в стародавніх і сучасних часів, з сучасним обороту парфумерної промисловості в мільярди щороку. Духи це розкіш, а не необхідність, і все ж його популярність зростає, а не коливається щороку. Покупки через інтернет дає більш низькі ціни і більше переваг так, крамниця отримаєте ваші необхідні духи через інтернет і отримати більше переваг.