як вибрати між багатьма різними кольорами і стилями випрямлячі волосся

Що так багато різних кольорів і стилів, випрямлячі волосся, він може ввести в оману, щоб з’ясувати, як вибрати. Більшість людей спочатку думати про популярних GHD випрямляч. Тим не менш, є й інші компанії, які мають моделі зі стандартними функціями і цінами для людей на бюджетах. Щоб зробити правильний вибір, необхідно знати, що має важливе значення.

різних марок

Є старі надійні бренди, такі як, Морфі, Babyliss і Remington, які мають основні функції за доступною ціною. Corioliss робить ексклюзивні конструкції, як їх кристалічної C2. Однак є й інші особливості необхідно враховувати рамки просто бренд.

Захист для волосся

Можна випрямити волосся і без шкоди для ціни, яку ви можете собі дозволити. Ви можете отримати професійний вигляд, але без високої вартості, з GHD випрямляч. GHD випрямляч волосся не схожі на типові з них ви можете знайти в чоботях або в магазині, тому що вони використовують професійні продукти, щоб запобігти ваші волосся від смаженого, смикнув, або пошкоджені.

безпеки та контролю

Замість того, щоб гадати, якщо пристрій знаходиться досить гарячою, цифровий дисплей може показати вам саме те, що температура пластини в тому, що те, наскільки ці продукти розвивалися. Є також світлові індикатори, які повідомляють вам пластин готові, але це не настільки точною, як цифровий дисплей.

Автоматичний датчик тепла пройде тепло рівномірно по всій пластині, яка допомагає запобігти нерівномірний стиль. Це також корисно, щоб зберегти стільниці від отримання обпалена купівлю жароміцних майданчик.

Тим не менш, низька тепло краще для тонкого волосся. Більш низька температура дозволяє швидше і стилю робить трохи пошкодження волосся. Тонке волосся, як відомо, не тримайте стиль дуже довго. Але слабкому вогні створює тривалі результати.

унікальних розмірів і моделей

Якщо ви хотіли б отримати випрямляч що, зокрема, підходить довжини вашого волосся і товщини і входить в унікальний розмір, GHD стайлер буде відповідати вашим вимогам. Їх моделі включають: Mark IV Hair Styler для середньої довжини волосся в нормальному стані з середньою товщини, GHD IV Salon Styler з більш широкою пластиною для довгих, товстих, які важко контролювати і GHD IV Міні Styler з 1 см пластини для короткого волосся .

Крім того, GHD IV Hair Styler пропонує хороші додаткові елементи, такі як поцілунок GHD рожевий модель, яка поставляється з блиском для губ і жертвує частину ціни продажу молочної залози некомерційної організації