продукти харчування та напої для доброго здоров’я зубів

Здорове харчування відіграє велику роль у підтримці доброго здоров’я порожнини рота – те, що ви їсте і п’єте може мати величезний вплив на ваші зуби будуть виглядати, наскільки сильні ваші зуби будуть, і навіть те, що ваше дихання буде пахнути. Читайте далі, щоб дізнатися більше про те, як ви можете використовувати ваш деяких продуктів харчування і напоїв, щоб переконатися, що ви отримаєте користуватися ваші здорові, яскраві посмішки протягом більш тривалого часу.

їсти і пити краще для поліпшення здоров’я порожнини рота
Вода – Коли ви п’єте воду, залишки їжі та інші частинки, що залишилися в роті змиваються, очищення як всередині вашого рота і зубів поверхонь. Ковтання і питної води також допомагає підвищити вироблення слини, яка нейтралізує кислоти на поверхні зубів.

Зелений чай – листя зеленого чаю мають сполуки, звані катехіни, які допомагають у боротьбі з бактеріями, які можуть викликати порожнини та зубного нальоту з утворенням на поверхні зубів. Крім турботи про здоров’я ваших зубів, пити зелений чай може також допомогти втрати ваги.

Монетний двір – Монетний двір природний освіжувач дихання, і зазвичай додають в різні засоби гігієни порожнини рота. Крім освіжаючого аромату і смаку він дає своєму диханню, м’ята також має протизапальні властивості, які допомагають захистити ваші ясна. Інший освіжаюче дихання харчовий продукт зростає петрушка.

Цибуля – антибактеріальну дію природних сполук цибулю має токсичну дію на бактерії на поверхні зубів, і всередині рота, боротьба з цими бактеріями знижує ймовірність карієсу з розвиваються. Антибактеріальні властивості цибулі є більш потужними, коли вони їдять сирими, так що ви можете відкласти соціальної активності відразу після насолоджуючись бактерій-бойової потужності Цибулин.

Ківі – багатий вітаміном С, ківі допомагає в забезпеченні того, щоб залишатися здоровими яснами підтримувати зуби. Інші фрукти з високим вмістом вітаміну С (і пропаганді здорового ясен) включають гуави, полуниці і яблук.

Молоко і несолодкий йогурт – Обидва є хорошим джерелом кальцію, який тримає зуби і кістки міцними і здоровими.

Сир – Будучи молочні продукти, сир також має високий вміст кальцію, який зберігає кістки і зуби міцними. Сир має нейтралізує дію через його лужним рН і допомагає боротися з бактеріями, які викликають карієс.

Селера – Жувальна на кілька жорстким стебла селери так само, як чистити зуби, і може сприяти кращій виробництво слини, що може змити частинки їжі з поверхні зубів.

Насіння кунжуту – з високим вмістом кальцію, кунжут діяти як природна Exfoliator що соскребать наліт і частинки їжі з зубів поверхонь.

Горіхи – перекушувати горіхами допомагає гарантувати, що ваше тіло забезпечується необхідні мінерали, такі як кальцій, магній і фосфат; ці мінерали важливі відповідно зуби міцними і здоровими.