макіяж очей методи і прийоми макіяжу очей піддається

Як і багато з вас, дивлячись для досягнення гарний макіяж очей, я постійно вчуся і дослідження поради для поліпшення моїх можливостей макіяж очей. З часом я прийшов до висновку, що застосування макіяж очей не так складно, як тільки ви дізнаєтеся деякі з “спеціальних” макіяж очей методи і прийоми макіяжу очей. Приєднуйтесь до мене, як ми дізнаємося, як застосовувати професійний макіяж очей крок за кроком.

Крок 1: “вибрати тіні для вік кольору ретельно”

Виберіть тіні для вік кольору, які контрастують з або посилити забарвлення очей замість зіставлення його точно. Фіолетові тіні для повік, наприклад, надає зелені карі очі; топазом з’являються коричневі очі, щоб дивитися глибше. Бузковий, кораловий і сірий пропонується безкоштовний блакитними очима.

Тіні для повік повинні також підвищить ваш тонус і колір в одязі. Пом’якшена тіні здаються найбільш ефективними в денний час; використовувати райдужні або яскраві кольори в нічний час, якщо на всіх.

Крок 2: “визначити ваше фактори очі”

Сподіваюся, ви помітили, що не кожен має таку ж форму очей. Цей факт дуже важливий, оскільки він визначає техніку макіяжу очей для застосування тіней для повік. Тому, перш ніж перейти далі, зупиняти і оглядати вашу форму очі, дивлячись у дзеркало або хтось ще спостерігати і сказати вам чи ваші очі: