зростаюче використання нових skinthe з Ексфоліант

Геть старе, в с новим. Це робота ексфолиант: видалити старі і мертві шкіри, дозволяючи новим і здорову шкіру з новою силою. Пілінг є відмінним способом для досягнення сяючої шкіри, що м’яка і гладка, як попка немовляти, тому що він дозволяє новим шкірі утримувати вологу, що також уповільнює процес старіння.

Хоча Ексфоліант може допомогти вашій шкірі виглядати приголомшливо, якщо ви не будете обережні, вони можуть також зашкодити шкіру, яка є чутливою, сухий або схильної до акне. Інгредієнти в Ексфоліант може містити насіння плодів, раковин, рослинні екстракти і альфа-гідроксильні кислоти. Якщо у вас чутлива шкіра, то краще, щоб знайти продукт, який має невеликі гранули, щоб не пошкодити шкіру. Інші типи Ексфоліант є солі, або на основі цукру кущі.

Ось три найбільш поширених інгредієнтів у отшелушивающих кислот:

1. Альфа-оксикислоти включають Гліколева кислота (походження: цукрового очерету), молочна кислота (молока), винна кислота (виноград), лимонна кислота (цитрусові фрукти), яблучна кислота (яблука) і мигдальної кислоти (мигдаль). Ці інгредієнти добре для лікування сухої шкіри, прищі і плями на сонці, і поліпшення текстури шкіри, зменшуючи зморшки, а також збільшення товщини шкіри. Найбільш ефективним альфа-оксикислоти є гліколевої кислоти, оскільки вона збільшує відлущування клітин і заміни, і зменшує поверхневий масел.

2.Beta гідрокси кислоти є більш ефективними при лікуванні дефектів. Саліцилова кислота лікує акне, лупа, псоріаз і дерматит. Цей продукт добре для більш чутливої ​​шкіри.

3.Tretinoin (вітамін А кислота, Сітківка, Ренова) лікує акне і старіння, пошкодженої сонцем шкіри. Цей продукт може викликати подразнення протягом перших кількох днів.

Я недавно спробував масла абрикоса скраб з саліцилової кислотою (пороку управління). Хоча після використання даного продукту моя шкіра була дуже м’якою і гладкою, наступного дня моє обличчя дійсно вибухнула, незважаючи на саліцилову кислоту. Пізніше я виявив, що багато фахівців рекомендують людям з чутливою шкірою не слід використовувати скраби з кісточками плодів землі. Отже, я продовжую пошуки ідеального скраб для мого типу шкіри.

Пілінг не обов’язково повинні бути особи або скраб для тіла, вони також можуть прийти у вигляді очищення аксесуарів. Новітні тенденції є простим у використанні тканин обличчя чищення, які містять невелику волокон м’яко відлущує обличчя. Люфи губками і щітками пілінг у поєднанні з вашим улюбленим миючим засобом також допоможе відлущує шкіру. Для грубої шкіри, таких як п’яти ваших ніг або ліктях, кисті exfloliation, ймовірно, краще.

Shoulsd кожному використовувати скраб? Ну, це залежить. Якщо у вас жирна шкіра, так. Якщо у вас є sundamaged шкіри, так. Але людей з чутливою шкірою, можливо, захочете, щоб уникнути цього.

Copyright (C) 2007 Баррі Lycka