здорового догляду за шкірою поради, щоб захистити шкіру

З віком шкіра стає тоншою і отримує зморшки. Як ви зайняті у вашому житті ви не отримаєте час, щоб піклуватися про вашій шкірі. Кінцевий результат: ваша шкіра залишає світіння у вас, коли ви народилися. Ваші проблеми догляду за шкірою може бути зменшена, якщо ви не йти у ЗС, вимити обличчя м’яко і нанесіть зволожуючий крем на регулярній основі.

Захищайте шкіру від сонця. Ультрафіолетові промені сонця можуть пошкодити вашу шкіру в результаті чого зморшки, пігментні плями, грубої шкіри і серйозні питання, як доброякісних і злоякісних пухлин шкіри. Щоб захистити шкіру від сонця спробуйте використовувати сонцезахисний лосьйон, носіть захисний одяг і уникати сонця протягом години високої інтенсивності. Захищайте шкіру від сонячних променів так не йти з 10 ранку до 4 вечора Носіть сорочки з довгими рукавами, довгі брюки і широкі капелюхи. Деякі стилі одягу і тканин також можуть захистити вашу шкіру. Спробуйте носити сорочки з довгим рукавом, а не короткий рукав сорочки. Носіть джинсової тканини, а не трикотаж. В даний час багато дизайнерські компанії SPF одяг, яка захистить вашу шкіру від сонячних променів. Застосувати SPF 15 не менше 20 хвилин, перш ніж вийти на вулицю.

Куріння може збільшити зморшок на обличчі. Куріння може зменшити кровотік, кисню шкіри і вітамін А, які важливі для шкіри світлом. Всі ці фактори можуть завдати шкоди еластичні тканини і колагену, який дає вашій шкірі міцність і еластичність.

Уникайте гарячої води під час миття шкіри. Замість цього використовуйте теплу воду. Гаряча вода і довгі душі може видалити нафту з поверхні шкіри. Прийміть ванну тільки протягом 15 хвилин або менше. Уникайте використання сильних мило, як це може залишити вашу шкіру сухою. Замість цього використовуйте м’яке мило, як Dove, Vanicream, Cetaphil і ​​цілі. Якщо у вас чутлива шкіра, не використовуйте парфуми або барвників. Вони можуть викликати алергію на шкірі. Коли ви видаляєте макіяж очей використовувати м’яку губку, бавовняна тканина або ватяні кульки, щоб уникнути пошкоджень, які трапляються з делікатними питаннями навколо очей. Після прийняття ванни, промокніть шкіру сухим рушником, щоб волога залишається на вашій шкірі.

Зволожуючі дуже корисні для вашої шкіри. Ці уникати води від втечі або повільно вивільняючи воду в шкірі. Зволожуючий крем, який краще всього підходить для вас, залежить від вашого типу шкіри, віку і у вас є прищі. Хороший спосіб перевірити, якщо вам потрібен зволожувач чекати 20 хвилин, після купання. Якщо ви вважаєте, ваша шкіра щільно, ваша шкіра потребує зволожуючий крем. Застосувати SPF 15, щоб захистити шкіру від ультрафіолетових променів. Якщо у вас чутлива шкіра, уникайте продуктів, які мають важкі барвники, ароматизатори та інші добавки. Якщо ваша шкіра дуже суха, нанесіть дитяче масло. Якщо у вас жирна шкіра, уникайте зволожуючі креми.

Гоління є недорогим способом видалення небажаного волосся. Для гладкого гоління ви повинні подбати про деякі речі: перед голінням натисніть теплою тканиною миття на шкіру, щоб пом’якшити волосся. Або голитися після теплої ванни або душу. , Щоб видалити волосся, використовуйте чисту, гостру бритву. Гоління в напрямку росту волосся, а не проти нього. Після того, як все це закінчиться, промити шкіру теплою водою. Якщо подразнення не припиняється, використовуйте лосьйон, який має етиловий або ізопропіловий спирт.