дізнаєтеся, як душ, щоб зберегти шкіру здоровою

Кожен день ви митися, голитися, шампунь, обрізати нігті, мити і сушити волосся. Особистий догляд, для більшості людей, являє собою серію добре вкорінені звички. І в більшості випадків він по зробленому. Хотіли б ви змінити свою рутину, якщо це зробили вашу шкіру виглядати більш привабливо і створив виглядає краще за вас?

Більшість дорослих яким за тридцять здійснюють одну велику помилку, коли справа доходить до прання: зробити занадто багато. Вони душ вранці, інший після тренажерного залу, може бути, навіть один перед сном. Якщо ви проводите дванадцять хвилин в душі, це занадто довго. Скоротіть час в душі, щоб п’ять хвилин заради вашої шкіри.

Занадто багато результатів мийки не тільки в чистоті, але у видаленні занадто багато масла з поверхні шкіри і свербіж і подразнення шкіри, особливо в зимові місяці.

Якщо ви використовуєте душ без фільтра для води і з парою нарощувати, ви піддаючи себе і свою шкіру, щоб надлишок хлору.

Нижче наведено поради, які купання ви можете скористатися:

1. Уникайте використовуючи мочалку на чутливих ділянках шкіри, особливо слизових оболонок. Необхідно використовувати м’яку губку, щоб масажувати шкіру. Використовуйте гліцеринове мило та губки і рухатися в одному напрямку в бік серця.

2. Для використання середньо-теплою водою в душі, кулер краще, але не дуже холодно.

3. Якщо у вас є нормальної та сухої шкіри, використання Dove без запаху або основи для чутливої ​​шкіри на вашому тілі і або милом без миючий засіб або взагалі нічого на слизові оболонки. У використати більшість комерційних мила, оскільки вони різко на шкіру.

4. Якщо ви, як правило, у вас жирна шкіра, то використовуйте хороші gylcerine мило. Я використовую цей тип мила і він видаляє достатню кількість масла без сушіння моїй шкірі.

5. Пропустити душа так часто, як ви можете. Це може здатися не таким привабливим поради, але тим більше часу у вас є проміжний душі, тим краще. Пропустити душа на цілий день один або два рази на тиждень, особливо в зимовий період. Дозвольте вашої шкіри виробляти і підтримувати його натуральними маслами. Або, якщо це не звертаюся до вас, зробити вашу душу додатковими короткими в кілька днів.

6. Переконайтеся, що ви використовуєте шампуні, які містять в основному натуральні інгредієнти. Багато комерційні продукти містять синтетичних хімічних речовин, нафтопродуктів, а також різні барвники і штучні барвники. Всі ці неприродних хімічних речовин дуже погано для вас здоров’я. Дізнайтеся, які хімічні речовини, щоб уникнути.

Так що ви можете поліпшити здоров’я вашої шкіри, потрібен якийсь час, щоб подивитися на ваші звички душ, зменшити час у вашій душі, використовувати фільтр для води, щоб видалити токсини з води, помасажуйте шкіру, і використовуємо тільки натуральні продукти для Вашого шкіри і волосся.