гелеві нігті – створити ідеальні нігтів з використанням форми нігтя

Форми нігтя легко використовувати форми для створення скульптурних нарощування нігтів. Як правило, вони використовуються професіоналів нігтьової, манікюру та манікюрних салонах, що спеціалізуються на гелеве та акрилове додатків нігтя і скульптури. Вони доступні в 2-х типів – одноразові форми нігтів і багаторазові форми нігтя.

Одноразові форми продаються в рулонах формам 300 і 500, і навіть якщо ви допустили помилку в додатку, є достатньо запасних частин для використання. Ці форми мають клейкий шар, який дозволяє вставляти на поверхню нігтя природно.

Багаторазові форми нігтя з тефлоновим покриттям, який допомагає в запобіганні гель або акриловий від прилипання і ці форми можуть бути точно розміщені нижче вільного краю нігтів для забезпечення підтримки в той час як скульптури гелю або акрилу. Ці форми виготовлені з міцного металу і мають 100% антипригарне покриття. Щільно облягає і унікальний дизайн цих форм відповідати розміру кожного пальця створенні красивого криву С на будь-яких типів цвяхів без просочування. Вони також легко встановлюються для більш швидкого удосконалення нігтя.

Багаторазові форми нігтів також використовуються для розміщення, лиття, налаштування і робить кристал нігті без бази. Вони використовуються для акрилових нігтів або УФ-гель для підтримки моделі і можуть бути очищені і використані знову і знову. Вони бувають в упаковці по 5 штук, які можна прати в розчині, який рекомендований виробником гелю. Коли ви не використовуєте їх, переконайтеся, що для збереження форми нігтя в зручному корпусі зберігання.

Можна знайти цілий ряд форм нігтів, як форма дуги або підкови вигляді рулону, квадратної форми, круглої форми нігтя, подвійний товщиною форми, прозорі форми і багато іншого в різні кольори, а також. Підкови форми нігтів універсальні, прості у використанні і є регульованими. Ви можете легко розташувати їх під вільний край, і ці налаштування до будь-якого розміру вільного краю досить легко. У пресі разом вкладки в цій формі, забезпечити надійну фіксацію нігтьової формі. Квадратної форми програми є досить популярним в США і нігтів може бути продовжений без чайових використовуючи цю форму. Круглі рулони форми також широко використовуються, оскільки вони підходять для більшості нігтів розмірів і форм.

З форми нігтя, ви можете легко створювати самі природні скульптурні нігті або вчинене нігтів по своєму смаку. Ви повинні застосовувати одну форму на кожен ніготь, а потім розташувати їх як тільки ви зробили з вашою роботою. Деякі нігтів утворює також використовувати металеву обробку, так що тепло генерується за допомогою полімеризації може відбиватися назад і нижній стороні вільного краю нігтів можна вилікувати краще.

Для забезпечення точного застосування при використанні будь-якої форми нігтів, переконайтеся, що форма в безпеці під кінчик нігтя. Це допоможе вам отримати ідеальний скульптури для ваших нігтів і хороші результати.