важливі речі, щоб розглянути перш, ніж відвідати спа-салони та салони

Деякі дерматологи вважають, що догляд за обличчям будинку та інших видів лікування також ефективні, як лікування шкіри ви отримуєте від спа-центрі або салоні. Більше того, комплекти шкірою будинку, як правило, набагато дешевше. Якщо ваша причина для руху в спа або салон повинен мати відмінне лікування шкіри, то ви можете спробувати зроби сам комплектів, доступних на ринку. Однак, якщо в стороні від лікування ви хочете повне розслаблення і догляд за тілом, а потім піти далі і пустити пил в очі. Час, витрачений на ці установи дійсно може омолоджувати не тільки шкіру, але ваш дух і розум, а також.

Для того, щоб переконатися, що ваша поїздка в спа або салон буде безкоштовною суєтою, розглянемо такі покажчики:

Книга, перш ніж іти

З тих пір є ін Багато жінок, і чоловіки, які також тужить за деякими пустощів час у вихідні дні або в неробочий час, ви повинні назвати створення першої і домовитися про зустріч. Існує нічого більш розчаровують, ніж прибуття в салоні краси або СПА просто щоб дізнатися, що вони повністю заброньовані. Крім того, в очікуванні відміни інших клієнтів або для наступного терапевта або естетик, буде доступна також може бути стрес.

сказати не особи, якщо у вас є прориви

Це поширена помилка, що наявність особи, коли у вас є прищі або прищі вигідно. Справа в тому, що пором, розтирання і обробки Вашого обличчя, незалежно від того, як ніжно і м’яко, може погіршити ситуацію. Найчастіше, ваші прищі стане красно і більше розгорівся через догляд.

Якщо ви та людина, яка схильна до проривів, було б краще, щоб просто мати особи шкірки, тому що ця процедура може лущитися мертві клітини шкіри і прочистити пори, не дратуючи прищ ваші вікна спалаху. Також було б краще проконсультуватися з дерматологом в першу чергу, перш ніж будь-яке лікування.

чутливості та алергії повинні виховуватися

Так ви дійсно не знаєте, інгредієнти з продуктів, які будуть використовуватися на вас, це було б мудра ідея, щоб сказати людині обробці вашого лікування про свою алергії. Це важливо для запобігання розчаровують результати та інші небажані побічні ефекти. Ви ж не хочете вийти з салону з одутлим особою або мармурова шкіра, тому що ви забули повідомити салон або спа про свою алергії.

піти на скраб або масаж

Якщо ваша головна мета для відвідування спа-салону, щоб піти від вашої роботи або дітей на деякий час, може бути, краще, щоб отримати масаж або скраб замість особи або іншого подібного лікування. Скраб для тіла може допомогти відлущує шкіру і зробити їх м’якими і гладкими. Це особливо корисно, перш ніж пройти автозагара або засмаги лікування.

Масаж, з іншого боку, може допомогти знімає напругу і полегшити стрес. Крім того, масаж також поліпшити циркуляцію крові та лімфатичної функції. Розтирання і розминання дії також можуть допомогти звести до мінімуму прояви целюліту. Тільки не забудьте попросити шоколад або кофеїну пройняті масла або лосьйону для досягнення максимальних результатів.

пропустити мікродермабразії та інших антивікових процедур

Ви дійсно не потрібно їхати в спа-салон і витрачати величезні гроші на те, мікродермабразія і інші омолоджуючі процедури. Ви можете зробити це в домашніх умовах для частини ціни і часу. Є багато комплектів мікродермабразії, доступних на ринку, які творять дива для вашої шкіри.

Замість того, щоб такі методи лікування від спа-салони та салони, було б розумніше інвестувати в продукт, такий як Dermaxin, які можуть допомогти звести до мінімуму зморшок, зморшок та інших ознак старіння шкіри прямо у вас вдома.