без проблем щоденного очищення шкіри схем, які працюють

Багато людей пройти через труднощі ускладнювати їх режим догляду за шкірою в надії на досягнення нереальних результатів. Більшість дерматологів вважають, що простий підхід до турботи про нашу шкіри може принести більш позитивні зміни в сухий і тьмяної шкіри. Щоденне очищення є обов’язковим, і після цих простих схем по догляду за шкірою може принести вам ближче до ідеальної шкірі ви завжди бажали.

основи:

1. очищення ніжне миючий засіб

Це найважливіша частина будь-якого догляду за шкірою режим, який необхідно розуміти. Очищає включає в себе видалення надлишків олії, бруду, сміття, і бактерії з наших поверхні шкіри, які можуть викликати такі проблеми, прищі і вугрі. Очищає є невід’ємною частиною догляду за шкірою. Більшість проблем виникає, коли наша шкіра стає дійсно брудно. Це дуже важливо, що один вибирає ніжне миючий засіб, який може бути використано так часто, як це необхідно.

Більшість людей роблять помилку, вибираючи суворих миючий засіб в надії на їх висихання прищів швидше. Агресивні чистячі засоби тільки позбавити нашу шкіру природних факторів вологості, які захищають його від мікробів і зморшки. Використовуйте масло безкоштовно, без комедонов миючі засоби, які зволожують і може очистити вашу шкіру. Якщо у вас жирна шкіра, дерматологи рекомендують, що ви миєте його принаймні двічі на день. Не забудьте очистити перед нанесенням макіяжу або зволожуючі креми, щоб уникнути прищів.

2. тонусу шкіри

Шкіри тонування дуже важливо в будь-який режим, оскільки вона готує шкіру перед зволоження і лікування. Для людей з схильної до подразнення шкіри, який зазвичай пропустити цю частину, безалкогольні варіанти були доступні на ринку, щоб задовольнити потреби своїх чутливої ​​шкіри.

Тонування дуже важливо, якщо ви хочете випробувати оптимальний ефект, що більшість зволожуючих кремів або лікування пропонують. Тонізуючий також закриває і уточнює пори в нашій шкірі, що робить їх менш сприйнятливими до засмічення. Крім того, використання тонера після очищення, щоб видалити бруд і залишки мила, які можуть викликати прищі і передчасних зморшок.

3. зволожувати

Знайти безмасляний зволожуючий крем, який підходить вашому типу шкіри. Існують різні типи шкіри: суха, масло, комбінації, і всі вони мають різні потреби. Добре, що ринок наповнений різними продуктами, які обслуговують кожного можливого типу шкіри там. Так що не забудьте запитати поради у дерматолога, якщо ви в цьому не впевнені. Зволожуючий щодня може також зменшити шкідливий вплив навколишнього середовища та запобігання зморшок для з’являтися раніше, ніж він повинен.

4. використовувати крем для засмаги, коли виходити

Люди часто пропустити цю частину щоденного обслуговування шкіру, але правда в тому крем для засмаги так само необхідно, як і всі інші щоденні кроки згадується. Якщо ви регулярно піддавати себе під сонцем і не використовувати крем для засмаги, ви десять (10) разів більше схильні до розвитку зморшок, перш ніж досягти 30. І зморшки, хоча вони можуть бути мінімізації, як правило, постійні. Як уникнути сонця і використання сонцезахисного крему кожен день, можна значно поліпшити стан вашої шкіри в наступні роки життя.

5. відшаровуватися

Принаймні, 2 рази на місяць або дуже на два тижні. Відлущуючий дійсно допомагає в прийнятті шкіру з’являються більш сяючою і здоровою. Регулярний пілінг сприяє оновленню клітин шкіри. Клітини шкіри зазвичай регенерації кожні 2 тижні, і допомагаючи йому сарай нудніше, літні поверхні шкіри може допомогти виявити свіжа, здорова шкіра під ними. Через деякий час, люди, які відшаровуються, що їх шкіра напружене і більш твердим, це тому, що вони фактично допомогли їх шкірі регулювати свій цикл. Пілінг також була пов’язана з здоровий вигляд шкіри, оскільки тьмяний колір обличчя, як правило, викликана мертвими клітинами шкіри, які не були видалені очищення і тонізації поодинці.

специфіку:

1. Завжди знімайте макіяж перед сном. Холодні креми працюють в дійсно великий зняття макіяжу і зволожуючу шкіру перед сон часу. Макіяж щоб залишок на шкірі, поки ми спимо так і руйнівним може викликати зморшки, не кажучи вже шкірні алергічні реакції, які можуть викликати набряк і свербіж. Видалити туш і фундамент, масажуючи холодні вершки у вашій особі і миття його теплою водою. Ви каналів тону після зняття макіяжу, якщо ви плануєте застосовувати нічний крем.

2. Для жирної шкіри, ви можете спробувати вівсяну маску щотижня, щоб запобігти надлишок олії від засмічення вашої шкіри. Вівсянка є природним засобом і при використанні маски, може живити вашу шкіру обличчя і допомагають регулювати масло.

3. Для сухої шкіри, ніколи не пропускайте зволожуючі креми. Якщо ваша шкіра розвивається листкове зовнішній вигляд, застосовують додаткові кокосове масло дівочої та масаж це також допоможе в кровотік в м’язи обличчя. Це може привести в більш здоровий вигляд шкіри з натяком на здоровий рожевий блиск.

4. Застосувати місці лікування для окремих прищі перед сном. Навіть якщо прищик тільки розвивається, зупинити його за допомогою місці лікування може дійсно допомогти зменшити шанси рубців. Прищі, коли кололи, може призвести до необоротного рубцюванню, тому дуже важливо, щоб зупинити їх, перш ніж вони отримують шанс розвивати.

Після цих простих ідей дійсно може допомогти вашій шкірі дуже багато. Завжди очищає і зволожує, щоб уникнути зморшок і посміхатися часто здійснювати м’язи обличчя і запобігти нудно, нерівний тон шкіри.