Як щодо носа ліфт

Ринопластика або також відомий як робота носа або носа ліфт. Є два типи форми носа: збільшення і зменшення. У збільшенні, вони будують міст підняти плоскі носи. У скороченні, це зменшує надлишок хрящової тканини і кісткові структури. Створення дуже невеликі розрізи всередині носа, які не видно, найкращий для носа. При цьому лікарі можуть визначити, де сайт краще зосередитися.

Це дуже поширена косметична процедура, що чоловіки і жінки часто хочуть, плюс носа також поширені в голлівудських зірок. Це допомагає поліпшити зовнішній вигляд і самооцінку. У деяких випадках це дійсно має велике значення. Носа робиться під місцевою анестезією, але деякі пацієнти вибирають для анестезії сутінки, але майте на увазі, що наркоз може бути зареєстрованим анестезіолога.

Процедура займає 1 годину, більш-менш, але пацієнти, які седативні зайняти більше часу для відновлення. Для курців, кинути палити за два тижні до процедури рекомендується, тому що куріння може викликати певні ускладнення. Після операції, зберігаючи піднятою головою під час сну рекомендується. Крім того, ви повинні застосовувати холодні компреси на область в перші два дні. Напруженою діяльності протягом першого тижня суворо заборонені.

Ліки після операції призначають теж. Наступні графіки буде після 6 до 7 днів для видалення швів. Рекомендується для пацієнтів чекати, бо бачимо результат операції буде включати 8 тижнів до 6 місяців. Терпіння дійсно необхідно. Синці та набряки на майданчику може статися, але це вже не буде в кінцевому підсумку протягом тижня, якщо з’явилися незвичайні побічні ефекти, негайно зверніться до лікаря. Інфекції і кровотечі зустрічаються рідко. Розрізи може залишити шрам, однак це ледь помітно.

Відновлення відрізняється в кожній людині, вона може варіюватися. У віці від 16 років і старше може отримати цю операцію, але вам краще зважити потенційні ризики та переваги, перш ніж зважитися. Маючи носа є не жарт, це рішення, яке може змінити ваше життя.